Водостічні системи Bryza

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Водостічні системи Bryza є одним із лідерів на вітчизняному ринку. Водостік виготовлений з високоякісного пластику (ПВХ), який характеризується не тільки міцністю, але й еластичністю. Завдяки високій еластичності водостоки не деформуються під впливом зовнішнього середовища, а також під час фізичного впливу на них. Вони не тріскаються і не ламаються, а приймають початкову форму після деформації. Водостік Бриз стійкий до впливу ультрафіолетових променів. Широка колірна гамма не вигоряє на сонці. Цей ефект досягається за рахунок того, що водостоки виготовляються повністю з кольорового пластику. З'єднання елементів зливової системи проводиться на безклеєвій основі, з використанням системи спеціальних затискачів. При цьому гума сполучних елементів не втрачає своїх властивостей в умовах низьких або високих температур. Це забезпечує герметичність з'єднань і відсутність протікання. Використання спеціальних затискачів дозволяє не тільки проводити швидкий монтаж водостічної системи, але й з легкістю змінити конфігурацію або елементи, що вийшли з ладу. Завдяки своїм властивостям Bryza водостік завоював довіру покупців країн Європи й України.

Пластикові водостоки Bryza.jpg

Як правильно підібрати пластикові водостоки Bryza?

Вибір водостічної системи залежить в основному від двох параметрів:

  1. Тип будівлі, на якому буде монтуватися система водостоку.

  2. Рясність опадів у регіоні.

Водостоки Бризу представлені чотирма типами, які відрізняються діаметром жолобів:

  • Bryza 75;

  • Bryza 100;

  • Bryza 125;

  • Bryza 150.

Водостічні системи Bryza 75 використовуються при монтажі на малих архітектурних формах з невеликою площею даху. Елементи цієї системи можуть бути виконані у шести кольорах: коричневому, білому, червоному, графітовому, цегляному і зеленому.

Водостоки Bryza 100 можуть застосовуватися для невеликих архітектурних конструкцій (гаражів, садових павільйонів, альтанок тощо). Виконуються в чотирьох основних кольорах: коричневому, білому, червоному й графітовому. Слід зазначити, що система Bryza 100 є додатковою до Bryza 125, тому обидві системи використовують одні й ті ж елементи кріплення.

Система Bryza 125 є основною і найбільш поширеною в Україні. Вона використовується у приватних будинках, на дачах, котеджах з площею покрівлі даху до 270 м кв. Система складається з ринв, муфт, зливних воронок, внутрішніх і зовнішніх кутів, заглушок, водостічних труб, перехідників, утримувачів й інших елементів.

Водостічні системи.jpg

Ширина жолобів становить 125 мм, а діаметр водостічної труби – 90 мм. Елементи цієї системи мають найширшу колірну гамму, яка складається з коричневого, білого, червоного, графітового, цегляного, зеленого і мідного кольорів.

Елементи Bryza 150 використовуються для водостоку на промислових об'єктах і великих будівлях. Вони виконуються в чотирьох кольорах: коричневому, білому, червоному і графітовому. Ширина жолоба становить 150 мм. Для водостоку використовуються труби діаметром 110 мм.

Де купити пластикові водостоки Bryza за вигідною ціною?

Водостоки Бриза за доступною ціною можна купити в нашому інтернет-магазині "Наша Стройка". У нас Ви знайдете широкий асортимент елементів водостічних систем Bryza. Оформіть замовлення на сайті або зв'яжіться з нами за телефоном. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором корисних властивостей і кольором водостічної системи.