Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Водостоки Verat

Показати:
12
6 12 36
Сортувати:

Водостічні системи Verat, від компанії Техноніколь – це пластиковий водостік для скатних дахів. Верат – це високотехнологічний і продуманий продукт, діаметр 125/82, де перша цифра – діаметр жолоба, друга – труби. Це оптимальний розмір для приватних будинків і його вистачає у 85-90% випадків. Розберемося за рахунок чого вдалося отримати міцний і надійний водостік, при цьому зберігши ціну нижчу за аналоги.

Водосток Verat

Огляд системи водостоку Verat

Отже, незважаючи на те, що водостік Verat випускається в єдиному розмірі 125/82, комплектація і можливості перевершують більшість конкурентів:

 1. Універсальне коліно прекрасно підходить для того, щоб зробити зигзаг примикання труби від карнизу до фасаду. Ціна одного коліна Verat нижча за комбінацію коліно плюс з'єднувач труби, як у деяких конкурентів.

  Универсальное колено Verat

 2. Світлий шар і ребра жорсткості на ринві Verat. Водостік Верат двошаровий, зовнішній шар дає колір і естетичний вигляд. А внутрішній світлий шар у жолобах зменшує нагрів на 15%, крім того на внутрішньому шарі є додаткові смуги, які працюють як ребра жорсткості. У водостоку Verat симетричний профіль і немає закраїн та загинів, які є у багатьох інших системах. Якщо ж розібратися, то сумніви купити Verat чи будь-яку іншу систему розвіються. Випробування показали, що міцність залишається на достатньому рівні, а монтаж стає простішим і швидшим.

  Почему желоб водостока Верат белый внутри

 3. Подовжувач для тримача жолобу. Прямий і бічний, див. малюнок нижче.

  Удлиннитель держателя Verat

 4. Ціна тримача копійки, а заощадити можна багато: закріпити водостік на карнизі без лобової дошки, замінити старий водостік на новий без демонтажу покрівлі, виставити ухил жолоба завдяки розмітці вздовж поздовжнього пазу, див. Фото нижче. Завдяки цьому система Verat підходить як для нових, так і для реконструкції старих водостічних систем.

  Держатель системы Верат

 5. Зливоприймач Verat кріпиться на дві точки до лобової дошки, що робить його опорною точкою системи, а не слабким місцем як у деяких конкурентів, де воронка «висить» на жолобі і прилеглих тримачах. Ціна водозбірника Verat при цьому на тому ж рівні, що й аналогів. З'єднувач жолоба також має точку кріплення до лобової дошки.

  Крепление водостока Верат

 6. Уніфіковані заглушки і кути - внутрішній і зовнішній кут водостоку Verat - це одна і та ж деталь, крім того, для нестандартних дахів є регульований кут.

 7. Довговічність - розрахунковий термін служби 50 років. Гарантійний термін на водостік Техноніколь 15 років, що помітно більше конкурентів, які дають не більше 10 років гарантії.

 8. Кольори водостоку Техноніколь звичайні для цього класу, гамма включає п'ять кольорів, хоча частіше найпростіше купити систему Verat в коричневому і білому кольорах, вони завжди є на складі. Ціна водостічної системи не залежить від кольору.

  Цвета водостока Verat

Розрахунки і комплектація водостоку Verat перед тим як купити

Формула розрахунку, як і всі в компанії Техноніколь, проста:

Формула расчета Верат

але не менше однієї точки зливу на схил, навіть якщо він маленький.

Також нагадуємо найважливіші моменти монтажу водостоку Техноніколь (помилки можуть призвести до переливу або до того що сніжна шапка з покрівлі зламає водостічну систему):

 • край тримача жолобу повинен як мінімум на 10 мм бути нижчим від лінії схилу покрівлі, інакше підталі шматки снігу знесуть водостік;

 • головний потік води з кромки покрівельного покриття повинен потрапляти на середню третину жолобу.

Якщо з'явилися питання щодо наявності, ціни, способу, доставки або оплати системи Verat, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.