Водостоки Marley

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Водостоки Марлей – це пластиковий водостік і найкраща система для карнизів і дахів нестандартної форми, адже тільки тут є регульовані тримачі жолоба, зачепи-тримачі для профільованих матеріалів (можна встановити водостік Marley без лобової дошки) і кронштейни з регулюванням, які дозволяють легко виставити ухил водостоку до вирви. Ціна пластикових водостоків Марлей на рівні аналогів, у яких немає подібних елементів.

Водосток Марлей

Огляд системи водостоку Marley

Особливості конструкції та інновації водостоку Марлей:

 1. Прямокутний жолоб 70 мм з трубою DN53 (53 мм). Рекомендуємо купити для балконів, терас, прибудов. Поєднує гарну пропускну здатність при малих габаритах.

  Прямоугольный водосток Marley

 2. Має акуратний, стильний вигляд за більш ніж доступну ціну. Зверніть увагу, водостоки Marley з коробчатим профілем (як і інші малі системи цього бренду) не мають ущільнювачів, все елементи потрібно склеювати. Фірмовий клей можна купити разом із системою.

 3. Овальний жолоб системи Marley «Дуплекс» також комбінується з трубою 53 мм. Дуже легкий, можна ставити навіть на тимчасові навіси літніх кафе. Але глибока форма (нагадує келих) дозволяє впоратися навіть із сильною зливою. При цьому ціна найнижча в класі.

  Marley водосток Дуплекс

 4. Напівкругла система 75/53 - діаметр жолоба 75 мм, діаметр труби 53 мм. Тут вже немає клеючих деталей. Герметизація відбувається за рахунок ущільнювачів, і вже застосовується фірмова система компенсації температурних розширень «гребінь-паз».

 5. Коли немає можливості встановити водостічну трубу в точці зливу, в системі Marley передбачений елемент бічного зливу, див. фото нижче, його можна спрямувати в бік від фасаду або в більшу ємність для збору дощової води.

 6. Основна водостічна система Марлей RG 100/125/150 мм, поєднується з трубами діаметром 75/90/105 мм. Також є технологія контролю над температурними розширеннями «гребінь-паз». Призначена для приватних будинків, магазинів, дитячих та будь-яких інших соціальних установ. Може відводити воду з площі до 159 м2 в одну точку зливу.

 7. У цій лінійці водостоку Marley максимальний набір технологій, елементів й аксесуарів для точної настройки водостоку по ухилу, це:

  • регульований куточок – потрібен, якщо лобова дошка розташована під кутом до вертикалі, а також дозволяє легко вирівняти всі тримачі під потрібним кутом ухилу по натягнутому шнуру;

  • тримач із шарніром (регульований) - підійде під будь-який скат покрівлі, не потрібен спеціальний гнучкий механізм.

Регулируемый крепеж Marley

До загальних характеристик системи належить підвищена міцність і висока стійкість до атмосферних впливів. При всьому багатстві вибору і технологічності водостоку Marley його ціна залишається в межах розумного.

Надежность водостока Marley

На всі системи водостоку Marley поширюється 10 річна гарантія. Допускається зміна кольору, але не повинно бути деформацій, розшарувань і тріщин матеріалу.

Зверніть увагу на всі можливі кольори водостоку Марлей, які можна придбати в нашому магазині. У таблиці нижче зазначені всі можливі комбінації. Ціна не залежить від кольору.


Колір

Водостічні ринви

Напівкруглий

Прямокутний

Дуплекс

RG

RG

RG

RG

RG

RG

Сірий

Ral 7040

+

+

+

+

+

+

Коричневий

Ral 8017

+

+

+

+

+

+

Антрацит-металік

DB 703


+

+

+Білий 

Ral 9016

+

+

+

+

+


Антрацит

Ral 7016


+

+

+

+


Колір міді

Ral 8029

+

+

+


+


Зелений

Ral 6005


+

+


+


Сріблястий

Ral 9006


+

+
Червоний

Ral 3011