Фільтр:
Ціна
Від
До
201
1402

Гідроізоляція

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Термін служби всіх будівель і споруд багато в чому залежить від надійності організованого захисту від зовнішнього впливу. Одним з ключових чинників виступає накопичення води як зовні, так і всередині будівель. Надлишкова волога призводить до великої кількості різноманітних проблем: деформація і гниття всіх дерев'яних конструкцій, появі цвілі, розломів і тріщин. Під час будівельних робіт необхідно передбачити ряд захисних дій однією з яких є гідроізоляція. Проведення подібних дій необхідно не тільки для підлог, а й для даху та стінових огороджувальних конструкцій.

Як вибрати гідроізоляцію

Перед тим як купити гідроізоляційну суміш необхідно дотримуватися певних рекомендацій, інакше вже в найближчому майбутньому ви ризикуєте зіштовхнутися з серйозними фінансовими витратами. Якісне виконання робіт з гідроізоляції вкрай важливе для всіх підземних і надземних приміщень, в яких бувають значні температурні перепади або існує ймовірність підняття грунтових вод.

На щастя, сучасний вибір професійних сумішей дозволяє фахівцям якісно і надійно захистити конструкції з цегли, заліза або бетону від згубного впливу вологи. Тип дії всіх сумішей можна розділити на поверхневі і проникаючі. Поверхнева гідроізоляція необхідна для зовнішньої обробки стін, в той час як проникаюча здатна забезпечити матеріали властивостями водонепроникності зсередини.

Купити гідроізоляційні суміші

На сьогоднішній день в інтернет-магазині «Наша Стройка» можна купити гідроізоляційні суміші наступних видів:

 • цементні;
 • мінеральні;
 • полімерцементні.

Перший тип відрізняється підвищеними властивостями водонепроникності, тому його можна використовувати на різних поверхнях (цегла, бетон, камінь і т.д.). Полімерцементні суміші доцільно застосовувати для основ, які мають тріщини, адже дані суміші стійкі до низьких температур і будь-яких агресивних впливів зовнішнього середовища. Мінеральні суміші характеризуються здатністю забезпечувати надійний захист від капілярної вологи. Ціна продуктів буде залежати від виробника, складу і технічних особливостей.

Питання, що часто виникають про гідроізоляція:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Гідроізоляція?
 • Ціна на Гідроізоляція від 201 до 1 402 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Гідроізоляція?
 • Гідроізоляція Artisan

  Гідроізоляція Baumit

  Гідроізоляція Ceresit

  Гідроізоляція Shtock

  Гідроізоляція Siltek