0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
247
315

Стовпи для паркану

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Огорожа – це не лише позначення кордону чи перепона, це візитна картка господаря ділянки. А значить, вона має бути акуратною, надійною і міцною. А від чого залежить стійкість та довговічність будь-якої огорожі? В першу чергу від стовпів для забору, які несуть основне навантаження.

Стовпи для заборів – основні види

 1. Дерев’яні стовпи. Це найдавніший вид стовпів для заборів, що застосовується до сьогодні. Такі опори застосовують для дерев’яних чи сітчастих заборів. До їх переваг можна віднести:
  • доступність матеріалу ( навіть до використання деревини, що залишилася після розчистки ділянки);
  • низька ціна;
  • можливість експериментувати з різьбою, формою та кольором.
 2. Металеві стовпи. Найбільш практичний і популярний вид опор для заборів. Купити їх можна на будь-якому майданчику, що торгує будівельними матеріалами.
 3. Сталеві стовпи:

  • міцні;
  • прості в монтажі;
  • доступні в ціні;
  • довговічні і стійкі до вогню і високих температур.
 4. Бетонні стовпи для заборів. Це дешево і практично. Вони не потребують фарбування й догляду і можуть простояти хоч сто років. До недоліків можна віднести велику вагу і дещо простуватий зовнішній вигляд, останнє справедливо лише для товару з найнижчою ціною. В продажі є різноманітні виконання, приклад на фото нижче.
 5. Цегляні і кам’яні опори. Найбільш трудомісткий і дорогий варіант, але і результат, як говорять, на віки.

Стовпи для заборів – правила встановлення

Існує чотири способи встановити опорний стовп в землі, див. рис нижче.

 1. Без бетонування- стовп просто забивається в землю кувалдою або заганяється в підготовлену «шахту» (зроблену мотобуром). Цей спосіб підходить для легких огорож з сітки-рабиці і секційних дротових огорож. Для таких огорож бетонують лише кутові опори.
 2. З частковим бетонуванням. В цьому випадку під опори викопують або пробурюють невеликий котлован. Далі опору забивають вручну, а верхню частину бетонують. Стовп закріплений достатньо надійно. Але якщо у Вас вологі ґрунти схильні до зимового вип’ячування, опору може повести або частково виштовхати з ґрунту (вода, що замерзла в ґрунті, розширюється і виштовхує основу стовпа з землі).
 3. Повне бетонування. Для цього потрібно викопати або пробурити яму на 30-40% більшого діаметру, ніж сам стовп. Встановити і зафіксувати опору і залити бетоном. Однієї заправки будівельної бетономішалки вистачає на 2-3 стовпи. Цей метод обов’язковий для слабких (пісочних) ґрунтів.
 4. Трамбування в щебні. Якщо земля щільна (глиниста або чорноземна) і дуже волога зимове вип’ячування буде виштовхувати будь-який стовп разом з бетонним фундаментом. Щоб не закопувати і бетонувати кожну опору для огорожі нижче рівня промерзання (1,5 метра і більше), можна закріпити її щебнем. Яма пробурюється така сама, як для повного бетонування, тільки навколо опори засипають щебінь і ущільнюють його віброплитою. Подушка з щебню пропускає вологу, тобто волога в ній затримуватися не буде. І сам щебінь залишається частково рухомим, що дозволить компенсувати тиск ґрунту.

Купити стовпи для заборів в інтернет-магазині

Якщо Ви вже провели всі заміри і порахували кількість стовпів з врахуванням хвірток і воріт, просто подзвоніть нам, і ми приймемо замовлення і порадимо оптимальний спосіб установки.

Також Ви можете оформити замовлення через корзину, натиснувши кнопку «Купити». Після чого наші менеджери зв’яжуться з Вами і узгодять зручний для Вас спосіб доставки і оплати товару.

Питання, що часто виникають про стовпи для паркану:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Стовпи для паркану?
 • Ціна на Стовпи для паркану від 247 до 315 грн.