Труба водостоку

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Водостічна труба – це вертикальний елемент металевої або платикової водостічної системи, йде по фасаду будівлі (іноді приховано за обробкою) і відводить дощову воду в зливову каналізацію. Застосовуються водостічні труби пластикові та металеві. При виборі варто враховувати не тільки діаметр, довжину і міцність – ціна водостічних труб також залежить від якості самого матеріалу. Наскільки довго поверхня буде протистояти сонцю й вітру. На прикладі фото пластикових водостічних труб, зроблених за різною технологією. При використанні вторинної сировини і двошарового лиття (коекструзії) Можливі вкраплення монолітних шматочків старого пластику, від чого все елементи виходять крихкими. А якщо структура двошарова і барвник внесений тільки у зовнішній шар, то труба дуже скоро втратить колір. Труба водостічна пластикова, яка виготовлена з пофарбованої в масі сировини набагато міцніше і довговічніше, ціна вище лише на 15-20%.

Водостічна труба.jpg

Розміри труб водостічних пластикових

Від діаметра водостічної труби залежить пропускна здатність всієї системи. З великих площ воду збирають в труби максимального розміру, але вони все одно мало коли перевищують 100-110 мм в діаметрі. Тоді збільшують кількість точок зливу. Як розрахувати пропускну здатність водостоку розберемо трохи нижче, тут же наведені робочі діаметри пластикових водостічних труб і жолобів, які у нас є в продажу. Перша цифра в маркуванні означає діаметр жолоба, друга труби. Всі системи пластикового водостоку побудовані так, що труба тонше. По таблиці ви можете зрозуміти, скільки розмірів водостічних систем є в продуктовій лінійці різних брендів. Хтось випускає 3-4 різновиди, а хтось обходиться однією.


Розмір

Profil

Bryza

Verat

Doke

RainWay

Marley

75/63

+

90/70

+

+

100/90

+

120/85

+

125/82

+

125/90

+

125/105

+

130/100

+

+

150/105

+

150/110

+


Ціна водостічних труб залежить від діаметра і від товщини стінки й якості самого пластику. Не завжди принцип дорожче значить краще працює, але міцний і довговічний водостік не може коштувати дешево. Лідерами по співвідношенню ціна – якість є водостічні труби Profil , Bryza і Marley .

Як розрахувати діаметр водостічної труби

Все залежить від площі й форми покрівлі. Від цього буде залежати обсяг води, який потрібно пропустити через одну точку зливу. Кожна точка зливу збільшує загальну пропускну здатність, але в розумних межах. Нераціонально ставити 5-6 водостічних труб малого діаметра, якщо за розрахунками виходить, що достатньо двох-трьох середнього або великого діаметру.

Щоб визначити діаметр водостічної труби потрібно знати:

  • площу водозбору – це площа всієї покрівлі або площа окремих скатів, якщо системи водостоку працюватимуть окремо;

  • кут скату покрівлі і тип покрівельного покриття – шорсткі поверхні на зразок бітумної черепиці уповільнюють стікання води і можна заощадити, тут потрібен водостік меншого діаметру, в порівнянні з гладкою металевою покрівлею;

  • кількість опадів в регіоні – це для зовсім точного розрахунку, але оскільки живемо в Україні, а це середня смуга європейського континентального клімату, розрахунки вже давно зроблені й усереднені дані отримані.

Ось таблиця, в якій можна знайти співвідношення площі покрівлі, і необхідний діаметр водостічних труб і прикинути точки розміщення зливів.

Співвідношення площі покрівлі і діаметра водостічних труб.jpg

Як видно максимальну пропускну здатність можна отримати, якщо розмістити точку водостоку по центру скату. Але це вкрай рідко можна зробити на практиці, адже потрібно враховувати двері, вікна, та й просто естетичну красу фасаду. Тому доводиться йти на компроміси. Труби в ціні загальної системи займають не таку вже велику частку, адже додому з периметром покрівлі близько 100 метрів, підійдуть всього 3-4 водостічних труби пластикові або сталеві не важливо.

Якщо виникли питання щодо підбору, наявності або оплати, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52, обов'язково вам допоможемо. Тим паче у нас є склади по всій Україні, ціна на сайті завжди актуальна, а ще бувають додаткові знижки при комплексних замовленнях.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.