0 грн. 0
Фільтр:

Безкаркасні меблі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

М’які, зручні доступні і ергономічні – це безкаркасні меблі. Саме тому вони зараз увійшли в широкий обіг серед різних верств населення і прекрасно вписуються в будь-який стиль. Основною причиною є її унікальність і оригінальність. Безкаркасне крісло – зручне місце для проведення дозвілля з книгою, перегляду фільмів, дружньої бесіди чи просто відпочинку.

Безкаркасні меблі і їх особливості

Головна унікальність – це відсутність каркасу. Чи, іншими словами, в конструкції відсутні дерев’яні, металеві і/або пластикові елементи, що утворюють каркас. Це і забезпечує такі властивості, як:

  1. М’якість – спеціальний наповнювач «полістирол» являє собою дуже дрібні кульки, які не деформуються, не збиваються, надають форму (точніше надають об’єм ергономічність, а форму забезпечує чохол з тканини) і забезпечують «м’якість посадки».

  2. Ергономічність – завдяки відсутності каркасу і наповнювачу «полістиролу» меблі за лічені хвилини приймають форму Вашого тіла, підлаштовуються під Вас відповідно м’язи відпочивають спинної і м’язової груп, що особливо помітно після важкого трудового дня.

  3. Безпека – відсутність жорстких деталей забезпечує безпеку навіть для маленьких жителів нашої планети. Як би малюк не старався, він просто не може знайти кут щоб вдаритися лобом. Саме тому, коли Ви, батьки, задаєтеся питанням «які меблі купити в дитячу кімнату?», все частіше переваги на боці безкаркасних меблів.

Безкаркасні меблі – критерії вибору

Існує доволі великий асортимент різноманітних типів і моделей:

  1. Безкаркасний диван, в тому числі буває і дитячий. В залежності від тканинного чохла набуває найрізноманітніших форм та розмірів. Навіть великі дивани мають легку вагу, що дозволяє їх без клопоту перенести в потрібну кімнату, винести на терасу, на балкон, в сад.

  2. Безкаркасне крісло – прародич безкаркасних меблів. Безформне крісло популярне, зручне, подобається багатьом віковим групам. Виробниками розроблено багато зручних типів: груша, футбольний м’яч, ібіца, ферарі, подушка.

  3. Пуфи та мішки – в цю категорію відносяться різноманітні кубики, дитячі стільці, часто у вигляді різноманітних квітів, тварин та ін.

Купити безкаркасні меблі виробництва Україна

Радує, що наша країна багата на вітчизняними виробниками якісних безкаркасних меблів. саме тому їх продукцію ми представляємо на сторінках нашого інтернет-магазину. Це гарантує швидкий індивідуальний пошив вибраної моделі в вибраному кольорі і типі тканин, а також доступні ціни. Вам залишається лише вибрати і купити безкаркасний диван, крісло чи пуф, який сподобався більше всього. А якщо у Вас залишились питання, наші оператори із задоволенням допоможуть зупинити вибір на найбільш оптимальні моделі.

Питання, що часто виникають про безкаркасні меблі: