0 грн. 0

Паяльники для пластикових труб

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Паяльники для пластикових труб —  це апарати для швидкого і герметичного з'єднання поліпропіленових труб для системи опалення, чи водопостачання.

Сучасні трубопроводи з поліпропілену мають ряд переваг:

 • вони легші за сталеві чи чавунні;

 • довговічні завдяки відсутності корозії;

 • менш схильні до засмічення, так як з внутрішня поверхня залишається гладенькою;

 • добре переносять хімічно агресивне середовище.

Щоб з'єднати труби з фітингами в єдину систему, Вам варто купити паяльник для труб і насадки до нього під різні діаметри. Вони забезпечать надійний з'єднувальний шов. Інструмент розігріває пластик в місці зєднання до потрібної температури. Після цього труби, необхідні коліна, обводи і інші фітинги об'єднуються в одну систему.

Паяльники для пластикових труб в роботі.jpg

Які існують паяльники для пластикових труб

Залежно від типу нагрівального елементу паяльники класифікуються на моделі з нагрівальним елементом у формі циліндра та з плоским нагрівачем. У першому варіанті кріплення насадок на труби здійснюється за типом хомутів. У моделей з плоским нагрівачем (зварювальні праски) передбачені отвори, до яких кріпляться насадки.

У розтрубного паяльника передбачена установка з обох сторін нагрівальної частини насадок відповідного діаметру. Нагріті частини двох труб за допомогою таких моделей з'єднуються фітингом.

Існують також апарати для стикового зварювання. У них інший принцип роботи - необхідні елементи спочатку стикуються, а потім нагріваються. Такі агрегати відносяться до професійного обладнання.

Що потрібно враховувати при виборі паяльника для труб

Якість з'єднання труб безпосередньо залежатиме від правильного вибору паяльника, тому необхідно враховувати такі технічні характеристики:

 1. Тип труб (основними є ПЕ, ПВДФ, ПБ, ПП).

 2. Діаметр елементів, які необхідно з'єднати (20-110 мм і більше).

 3. Потужність. Чим більший діаметр труб, які потрібно спаяти, тим більше повинна бути потужність агрегату. Необхідну потужність слід розраховувати так - значення діаметра труб, що необхідно з'єднати, в міліметрах множимо на 10. Наприклад, спаяти потрібно елементи діаметром  80 мм. В такому випадку Вам знадобиться інструмент потужністю 800 Вт. Для роботи з елементами системи діаметром понад 100 мм буде потрібно більш потужна модель.

 4. Температура і час нагрівання. Зазвичай для нагріву і спайки пластику досить температури 300 градусів. Моделі, які швидко нагріваються, допомагають економити час, підвищуючи продуктивність роботи.

 5. Наявність насадок і матеріал, з якого вони виготовлені. Насадки стандартних розмірів у більшості моделей входять в комплектацію. У нашому інтернет-магазині за необхідності можна придбати різні насадки необхідного розміру. Чим більше потужність паяльника, тим більшого діаметру можна використовувати насадку. Найбільша теплопровідність в насадок з тефлоновим покриттям.

Паяльники для пластикових труб.jpg

Як купити паяльник для пластикових труб в інтернет-магазині "Наша Стройка"

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете широкий асортимент паяльників, а також різні насадки до них. Паяльник для труб купити у нас дуже просто: Ви можете оформити замовлення інструменту прямо у нас на сайті або зателефонуйте нам по телефону.

Питання, що часто виникають про паяльники для пластикових труб:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Паяльники для пластикових труб?
 • Ціна на Паяльники для пластикових труб від 499 до 43 204 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Паяльники для пластикових труб?
 • Паяльники для пластикових труб Blue Ocean

  Паяльники для пластикових труб FORTE

  Паяльники для пластикових труб Intertool

  Паяльники для пластикових труб LUND

  Паяльники для пластикових труб Neo