В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Вуличні підвісні світильники

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

І буде світло! У цієї відомої фрази багато дотепних закінчень, але цього разу ми обговоримо базові правила облаштування вуличного освітлення. Це не просто вуличні світильники. Якщо ви доглядали за Вашою ділянкою, тоді напевне що Ви маєте альтанки, квітники з арками для рослин (наприклад, з в’юнкими трояндами). Купивши вуличні підвісні світильники та освітивши їх ввечері, Ви перетворите свою ділянку на казковий куточок України.

Вуличні світильники – їх особливості і різновиди

Світильники для вуличного освітлення можна розділити на три великі групи:

  1. Декоративні вуличні підвісні світильники для клумб і огорож. Як правило, вони стилізовані під старовинні. Загальна висота з кронштейном для кріплення до 0,5 метра. Це достатньо дешевий і практичний метод прикрасити огорожу (рис. 1 а, в). Фасадні світильники (рис. 1 в), також часто встановлюють на цегляні і кам’яні огорожі. Такі світильники оснащені звичайним різьбовим патроном Е27. Можна використати як звичайну лампу накалювання, люмінесцентну, так і світлодіодну. Для підсвічування фасаду в сучасному стилі, застосовують направлені світильники (точкові світильники, прожектори). Вони не притягують увагу до себе, а роблять акцент на світловому потоці (рис.2). Ціна таких світильників значно вища, але і створюваний ними візуальний ефект дозволяє підкреслити індивідуальний декор. Також світло від прихованих джерел використовується для прикрашання садових скульптур і фонтанів.
  2. Парковочні і садові світильники, це світильники середньої висоти (рис. 3 а, в). такі світильники встановлюють безпосередньо на ґрунт, створюючи для них маленький фундамент. Висота таких ліхтарів від 0,6 до 1,5 метрів. Місце розташування ліхтарів середньої висоти – це вхідні групи, садові доріжки, паркувальні майданчики і т. д. (рис. 4 а, в). Придбати такі можна в великих будівельних магазинах або в спеціальних салонах світлотехніки. 
  3. Вуличні світильники на опорах – це повноцінний високий ліхтар з опорою висотою від 2-х до 4-х метрів. Придбати такі світильники, як правило, можна лише під замовлення з доставкою, оскільки у звичайному магазині – вони займають занадто багато місця. Ціна на них залежить від висоти, матеріалу, якості виготовлення і складності дизайну (рис. 5).

Вуличні світильники – рекомендації з монтажу

При встановленні світильників важливими є два фактори:

  • Безпека і надійність встановлення вуличних світильників;
  • Розташування вуличних світильників на оптимальній відстані один від одного. Це забезпечить рівномірне освітлення і економію електроенергії.

Будьте уважні при прокладенні електропроводки. За будівельними нормами глибина прокладення кабелю повинна бути не менше 0,8 метра. В приватному будівництві ніхто перевіряти і контролювати виконання цих норм не буде, тому дотримуються їх рідко. Але в будь-якому випадку, розміщуйте кабель на достатній глибині, щоб не зачепити його при висаджуванні квітів чи розрихленні ґрунту (мінімум 25-30 см.). Окрім того, кабель повинен бути прокладений в захисній трубі (гофрованій чи гладкостінній). Гофрована труба гнучка і дозволяє робити петлі та різкі повороти. Але якщо лінії у Вас прямі або з відносно плавними згинами, краще придбати гладкостінну поліетиленову трубу. Вона набагато міцніша і довговічніша, а різниця в ціні не суттєва. 

Для високих вуличних ліхтарів потрібен міцний і надійний фундамент. В комплекті з ліхтарями повинна йти закладна арматура. Її необхідно виставити з урахуванням рівня і забетонувати (рис. 6 а, в). Будьте уважні! Часто ціна на світильник вказується без закладної арматури і її потрібно купувати окремо. Без арматури надійно встановити опору з освітленням дуже проблематично. Також не забувайте про гільзи для кабелю, вони повинні бути закладені в фундамент. Для цього використовують гладкостінну пластикову трубу (рис. 6 в). Щоб визначити оптимальну відстань між вуличними ліхтарями, потрібно знати радіус плям освітленості (рис. 7). Радіус світлової плями залежить від потужності лампи і висоти опори. І те і інше можна знайти в паспорті виробу або запитати у продавця. Для рівномірного освітлення світлові плями сусідніх ліхтарів повинні стикатися. Але якщо вони будуть накладатися, то у Вас будуть зайві витрати електроенергії. Докладну інформацію про розрахунок кількості точок освітлення ви знайдете в статті: «ЯК ВИБРАТИ І ВСТАНОВИТИ САДОВІ СВІТИЛЬНИКИ ДЛЯ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ».

Купити підвісні вуличні світильники та ліхтарі в інтернеті за вигідною ціною

По-перше вибір. Вуличні підвісні світильники та вуличні ліхтарі достатньо габаритні і викласти хороший асортимент може дозволити собі не кожен магазин. А в інтернет-каталогах можна без складності варіант, який підійде саме Вам.

По-друге, ціна. При замовленні через інтернет вартість вуличних світильників значно нижча, а гарантія і якість такі ж як і в звичайних магазинах.

По-трете, доставка. Не у всіх є транспорт, щоб доставити достатньо об'ємний вантаж на заміську ділянку. А при замовленні в інтернеті умови і вартість доставки обговорюються одразу і за рахунок комплексної покупки ціни досить демократичні.

Якщо Вам потрібна консультація з наявності, способу монтажу і умовам доставки садових світильників, телефонуйте. Допоможемо підібрати Вам потрібний товар, узгодимо зручний для Вас спосіб доставки і оплати.

Питання, що часто виникають про вуличні підвісні світильники:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Вуличні підвісні світильники?
  • Ціна на Вуличні підвісні світильники від 357 до 2 712 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Вуличні підвісні світильники?
  • Вуличні підвісні світильники Delux

    Вуличні підвісні світильники MasterTool

    Вуличні підвісні світильники YATO