0 грн. 0

Чайники

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Без чайника складно уявити свій побут і звичайні будні - дані пристрої створені для того, щоб зігрівати, приносити комфорт і затишок. На сьогоднішній день сучасні моделі мають широкий вибір форм, обсягів та квітів. При цьому основне завдання пристосувань не змінилася - нагрівання певної кількості води.

Різновиди чайників

Серед величезного розмаїття чайників можна виділити три основні види, які класифікуються за матеріалом:

  • нержавіюча сталь;

  • чавун;

  • емальі.

Нержавійка виступає найбільш поширеним і популярним варіантом. Даний матеріал є найбільш міцним, а разом з тим практичним і гігієнічним, що важливо для даного пристрою. Рідина, що знаходиться всередині, не вступає в хімічні реакції в будь-яких температурних режимах. Додатковим бонусом служить простий догляд за внутрішньою і зовнішньою поверхнею.

Чавунні вироби також знайшли свою споживчу нішу. Серед переваг даного девайса можна відзначити прекрасний зовнішній вигляд, гігієнічність і повну безпеку для здоров'я всіх користувачів. Додатково зазначимо, що такий матеріал як чавун прекрасно тримає температуру, тому вода буде повільно остигати.

Емальовані зразки славляться тим, що ні за яких обставин не вступають в реакцію з водою. Даний варіант буде дуже довговічним, легко підібрати ефектні забарвлення і яскраві моделі.

Як вдало купити чайник

На щастя, купити чайник для плити можна легко і просто за умови дотримання кількох правил підбору. Для початку необхідно визначитися з матеріалом. Фахівці рекомендують купити вироби, виконані з нержавіючої або емальованої сталі.

Наступним моментом, який необхідно врахувати - внутрішній обсяг чайника. У цьому випадку користувачі зазвичай орієнтуються на число осіб у родині. Для полегшення підрахунків можна прирівняти 1 літр рідини для кожної людини. Зверніть увагу на ручки - вони повинні мати захисні накладки, які захистять вашу шкіру від опіків. Зручні у використанні моделі, оснащені свистком, який спрацьовує при закипанні.