Моноподи

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Селфі палка – зручний інструмент для вражаючих знімків

Очевидно, що палка для селфі – не просто чергова видумка покоління хіпстерів. Це зручний і компактний, надзвичайно корисний і недорогий інструмент, який зробить Ваші знімки красивими і пам’ятними.

Монопод для селфі

Монопод впевнено переростає з новомодного захоплення в повсякденність. Вона перетворила селфі-зйомку з простого акту самозахоплення в новий жанр фотографії. Завдяки подовженню руки того, хто знімає, кадри стають більш насиченими і інформативними.

Селфі більше не означає зйомку свого власного обличчя чи в кращому разі двох тісно притиснутих одне до одного облич. Тепер це повноцінне фото, що легко вміщує в себе групи людей в повен зріст, будь-які композиції і фони. В цілому, монопод – річ далеко не складна в технічному плані. Вибираючи модель під себе, слід орієнтуватися на декілька основних параметрів:

  • довжина в складеному вигляді;

  • довжина в розкладеному вигляді;

  • спосіб передачі сигналу до камери;

  • матеріал, з якого виготовлено монопод;

  • ціна.

Всі ці параметри вказані в описі чи характеристиках для кожного моноподу.

Що стосується довжин ручки, вона залежить від Ваших потреб. Як правило, стандартний варіант передбачає метрову довжину моноподу в розкладеному стані і в п’ять разів менший розмір в компактному. Велика довжина потрібна зазвичай людям, що займаються професійною зйомкою.

Сигнал про початок зйомки передається камері, закріпленій в кронштейні моноподу, за допомогою Bluetooth-кнопки на ручці селфі-палки на спеціальному пульті керування. Існують також кнопки, вбудовані в ручку моноподу, які передають сигнал про зйомку через кабель – це стики зі шнуром.

Важливо звернути увагу на ціну і матеріал. Ручка може бути виконана з пластику. Основний штатив, що розкладається повинен бути надійним і міцним, виготовленим з якісного металу. Не варто економити на матеріалі, інакше це може коштувати Вам смартфону.

Кому варто купити монопод для селфі?

Фактично кому завгодно. Варто лише раз взяти в руки палку для селфі і трохи поекспериментувати і ви відразу зрозумієте наскільки безмежні Ваші можливості в плані вибору ракурсу. Самозйомка перетворюється в серйозне мистецтво, не менш вимогливе, ніж будь-який жанр фотографії.

Звичайно, часто купити монопод вирішують професіонали для виконання робочих задач. Прораби купують її щоб робити більш якісні знімки на об’єктах. Ріелтори з метою пошуку вигідних ракурсів для фото нерухомості, що продається. Професійні спортсмени і телезірки – для епічних фото і інформування фанатів про своє життя. 

Але частіше за все моноподи для смартфонів використовують з нетривіальною, одначе не менш важливою метою: закарбувати на довгі роки миттєвість радості і щастя з власного життя, себе, а також своїх рідних і близьких.

Вибрати і купити палку для селфі в Києві з доставкою в будь-яке місто України зручно в інтернет-магазині «Наша Стройка». У випадку, якщо у Вас виникнуть додаткові питання, пов’язані з продукцією чи доставкою Наших товарів, звертайтеся до спеціалістів нашого магазину. Вони із задоволенням допоможуть Вам розібратися у всіх технічних деталях.

Питання, що часто виникають про моноподи:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Моноподи?
  • Ціна на Моноподи від 52 до 199 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Моноподи?
  • Моноподи UFT-Ukraine