Парасолька садова

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Пляжні і садові зонти – кращий захист від палючого сонця, раптових дощів чи інших опадів. Їх використовують і при облаштуванні літніх кафе, торгових рядів, а також у побуті – на дачах та в поїздках на пляж. Ми пропонуємо вибрати і купити садовий зонт на нашому сайті за доступними цінами! А доставка товарів по Україні, яка здійснюється нами, дозволить Вам отримати бажаний товар в найкоротший строк!

Вибираємо садовий зонт правильно – на що звернути увагу

Перед тим, як купити садовий зонт, необхідно визначитися з розмірами купола, які будуть для Вас найбільш актуальні. Діаметр може варіюватися від 60 см до 2,7-3 метрів. Останній варіант, відповідно, забезпечує захист набагато більшої площі, але для його встановлення потрібна міцна основа, яке не буде перекидатися за сильних поривів вітру.

В цьому випадку Ви зможете підібрати опору для для садового зонту необхідної ваги, кольору і дизайну. З нею конструкція що затіняє буде міцною та надійною.

Разом з діаметром важливо враховувати висоту його ніжки. У більшості моделей вона становить 2,5 м, що дозволяє знаходитися під куполом в повний зріст. Легкі пляжні моделі, відповідно, набагато нижчі.

Всі моделі садових зонтів виготовляють з металевої основи і брезентового тенту. Правда, щільність і товщина тканини може варіюватися, що визначає і якості міцності. В тому випадку, ми з радістю порекомендуємо Вам, який садовий зонт краще купити за ту чи іншу ціну.

Купити садовий зонт за ціною від виробника – інтернет магазин «Наша Стройка»

Ми пропонуємо широке різноманіття моделей різного діаметру і висоти. У нас Ви знайдете садові зонти з поворотною голівкою, а також телескопічними ніжками або ж перевірені стаціонарні моделі. Вони захистять Вас від будь-якої непогоди на дачі, в саду чи на пляжі. Тому вибирайте і замовляйте- готуйтеся до сезону заздалегідь!

Питання, що часто виникають про парасолька садова:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Парасолька садова?
  • Ціна на Парасолька садова від 159 до 2 190 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Парасолька садова?
  • Парасолька садова Time Eco