0 грн. 0

Екструдований пінополістирол

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Екструдований пінополістирол є одним з найбільш сучасних матеріалів, які використовуються в якості теплоізоляції. За нетривалий час даний продукт завоював на міжнародному ринку довіру і користується популярністю під час виконання будівельних робіт.

Де застосовується екструдований пінополістирол?

Даний вид матеріалів активно використовується як в приватному, так і в промисловому будівництві. Подібний вид утеплювачів є досить універсальним, адже його можна застосовувати для виконання теплової ізоляції практично будь-яких поверхонь:
 • фундаментів;
 • підлог;
 • фасадів, стін і дахів;
 • трубопроводів;
 • зведення перегородок;
 • споруди теплих підлог і т.д.
Матеріал абсолютно не боїться підвищеної вологості, набагато міцніше свого попередника пінопласту, теплопровідність при цьому навіть нижче – приблизно 0,031 Вт\м*С в порівнянні з 0,036 Вт\м*С.

Ціна екструдованого полістиролу хорошої якості не буває низькою, але цілком виправдана низькою теплопровідністю, міцністю та довговічністю.

За зовнішнім виглядом компоненту – це щільні однорідні листи або фігурні вироби. Всередині матеріалу безліч дрібних пустот діаметром 0,1 мм. Повітря в мікрокапсулах і є теплоізолятором. Виготовлення екструдованого пінополістиролу полягає в змішуванні гранул під впливом підвищених температур та тиску з майбутнім видавлюванням елемента з екструдера.

Чому вигідно купити екструдований пінополістирол в інтернет-магазині Наша Стройка

За рахунок стрімкого зростання вартості газу та інших видів палива, завдання енергозбереження квартир та будинків стає ще більш актуальним і виходить на перший план. На українському ринку будівельних матеріалів представлений широкий вид різноманітних утеплювачів. При цьому найбільш універсальним і бажаним залишається екструдований пінополістирол.

Теплоізоляційний матеріал легко піддається монтажу і дозволяє видозмінити дизайн окремо взятого приміщення або всього будинку цілком. За його допомогою ви зможете приховати будь-які вади, не збільшуючи навантаження на несучі конструкції.

Купити пінополістирол можна через корзину сайту, через онлайн чат або просто зателефонувавши нам. У каталозі представлені всі найбільш актуальні пропозиції, а ми допоможемо підібрати оптимальний варіант по товщині, ціні та способу доставки.

Питання, що часто виникають про екструдований пінополістирол:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Екструдований пінополістирол?
 • Ціна на Екструдований пінополістирол від 29 до 1 325 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Екструдований пінополістирол?
 • Екструдований пінополістирол Alfaplex

  Екструдований пінополістирол Penoboard

  Екструдований пінополістирол Sweetondale (ТехноНІКОЛЬ)

  Екструдований пінополістирол Вартекс

  Екструдований пінополістирол Экоборд