В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
46
401

Штукатурка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Штукатурка – це пастоподібна суміш, яка наноситься на стіни, застигає і дає рівну тверду поверхню. Бувають штукатурні суміші для нанесення на внутрішні стіни, під фарбування, шпалери або іншу фінішну обробку. Якщо потрібно купити надміцні та стійкі штукатурки для зовнішніх стін, то зверніть увагу на їх властивості та інструкцію щодо її нанесення. Для зовнішніх стін і для технічних приміщень штукатурка є лицьовим шаром. Штукатурні суміші діляться і на більш вузькі спеціалізації – для вирівнювання перепадів, заповнення швів, шпаклівки, гідроізоляції і навіть як самостійний утеплювальний матеріал. Розберемося, з чого роблять такі суміші і чому вигідніше купити готову штукатурку ніж змішувати компоненти самостійно.

Якими бувають штукатурки і як вибрати штукатурну суміш

Гипсовая штукатурка.png

Готові штукатурки розрізняють за кількома параметрами:

  1. Основа (цементна, цементно-вапняна або гіпсова). Штукатурні суміші на цементній основі використовуються при обробці фасадів, а також приміщень з підвищеним рівнем вологості (наприклад, ванні кімнати). Гіпсові відмінно підходять для вирівнювання стін в житлових кімнатах.
  2. Спосіб нанесення (ручна і машинна). Остання містить у своєму складі різні модифікатори, що дозволяє наносити суміш за допомогою розпилювачів і спеціальних штукатурних станцій, машин.
  3. Тип штукатурки (стартова, фінішна, універсальна). Даний параметр визначається фракцією штукатурної суміші (розміром частинок, які в ній містяться).
  4. Виробник. Найкращою за якістю вважається продукція європейського виробництва від групи компаній Henkel. Однак і вітчизняні також мають цілком гідні характеристики і, що не менш важливо, мають прийнятну ціну.
  5. Спеціалізація і особливості нанесення. Крім традиційних будівельних сумішей існують і т.зв. декоративні штукатурки ( "Короїд", "Баранчик", "Камінцева", Мозаїчна " тощо). Саме такі застосовуються для обробки фасадів.

Розберемо докладно властивості основних класів штукатурних сумішей.

Гіпсова штукатурка – ціна, особливості та застосування

Комната в гипсовой штукатурке.png

Очевидно, що саме гіпс є тут в'яжучим елементом. Штукатурні гіпсові суміші підходять тільки для внутрішніх приміщень, і тільки для сухих. Гіпсова штукатурка прекрасно зчіплюється з дерев'яними, пластиковими і комбінованими поверхнями, чим не може похвалитися штукатурка на цементній основі.

Це прекрасний матеріал для оздоблення стін, а особливо стель оскільки білий колір природний для гіпсу – найкращим чином підходить і для стель.

Гіпсова штукатурка пориста, а значить через неї зайва волога може виходити через стіни і в кімнаті буде здоровий мікроклімат.

Лягає гіпсова штукатурка без усадки при висиханні, дуже плавно, тому зробити ідеально рівну поверхню дуже легко.

До недоліків гіпсової штукатурки відноситься ціна (помітно вища ніж у цементно-піщаних сумішей), і слабка волого морозостійкість.

Цементна штукатурка – її переваги й область застосування

Цементно-песчаная штукатрка.png

Мабуть,  90% штукатурних сумішей всіх призначень і різновидів мають основну сполучну речовину – цемент. Переваг у цементної штукатурки багато:

  1. Міцне зчеплення з різними типами поверхонь - цегла, бетон, газоблок ідеальне. А якщо використовувати додатково армуючі сітки й додатково клеючі компоненти – цементні штукатурки прекрасно лягають і зчіплюються навіть з волокнистим утеплювачем.
  2. Хороша в'язкість, а значить є можливість заповнити нерівності перепадів, щілини, технологічні отвори і т.д.
  3. Стійкість до будь-яких погодних умов - вологи, спеки, холоду.
  4. Хімічна та екологічна безпека - ніяких агресивних речовин, парів та інших «принад».

Основні групи цементних штукатурок:

  • Фасадна – міцна, з можливістю утворення фактурних поверхонь
  • Клейова – для утеплених фасадів, щоб приклеїлася армована сітка до волокнистої поверхні й сама плита утеплювача до стіни.
  • Термоізоляційна - до складу штукатурної суміші входить спінений перліт або піноскло.

Ціна штукатурки на цементній основі без специфічних добавок найнижча в класі. Таку суміш можна приготувати й самостійно, змішавши потрібну кількість цементу, піску і додаткових компонентів, але виграти в ціні й зробити склад дешевше вийде тільки якщо у вас примітивний склад – цемент + пісок, 1: 3. В інших випадках вигідніше купити готову суміш.

Як купити штукатурні суміші за низькою ціною в інтернет-магазині "Побудуй"

Перш ніж купити штукатурку високої якості,  яка буде виконувати саме ваше завдання, проконсультуйтесь  з нашими фахівцями. Вони підберуть відповідну за складом і ціною штукатурну суміш у необхідній кількості, запропонують доставку з найближчого регіонального складу України прямо вам додому або на найближче відділення служби доставки. Якщо є конкретні питання і  потрібна допомога у виборі, телефонуйте. Спеціалісти "Побудуй" з радістю допоможуть підібрати вам цю та інші суміші чи будь-які інші матеріали в будь-якому обсязі!

Питання, що часто виникають про штукатурка:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Штукатурка?
  • Ціна на Штукатурка від 46 до 401 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Штукатурка?
  • Штукатурка Baumit

    Штукатурка Moment

    Штукатурка Anserglob

    Штукатурка Artisan

    Штукатурка Aygips