Підвісні підставки для квітів

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:

Не дарма підвісні підставки для квітів є улюбленим атрибутом для професійних дизайнерів інтер'єру. Більшість висячих рослин виглядають оригінально і ефектно незалежно від свого розташування, будь то: фасад будівлі, балкон, вхідні двері або кімната.

Особливості підвісних підставок для квітів

Основна маса підвісних підставок виконується кованими, з дерева або пластика. Серед достоїнств даної продукції можна відзначити наступні якості:

  • високі показники міцності;
  • захист від підвищеної вологості і температурних перепадів;
  • збереження первинного зовнішнього вигляду на тривалий термін.

В інтернет-магазині «Наша Стройка» можна купити підвісні підставки для квітів дивовижного дизайну з різними розмірами і оригінальними формами. Подібні вироби стануть надійним притулком для найрізноманітніших квітів у вашому офісі або будинку на багато років.

Купити підвісні підставки для квітів

Купивши підвісні підставки для квітів, ви зможете збільшити кількість рослин в своєму будинку, без побоювання, що домашні тварини або діти можуть пошкодити їх. Більшість моделей виконано з міцного металу, який не боїться зовнішніх впливів і пошкоджень. Завдяки цьому підставки можна використовувати не тільки в приміщенні, але і на вулиці.

В асортименті інтернет-магазину «Наша Стройка» представлено широкий вибір виробів від різних брендів, які включають в себе від одного до десяти вазонів, в залежності від ваших потреб. При виборі товару звертайте увагу на максимальний діаметр підставки, який варіюється від 11 до 38 см і висоту. Представлені варіанти з кашпо і без нього. Широкий вибір колірних рішень дозволить зупинити свій вибір на найбільш підходящих зразках. Підбирайте оптимальні варіанти і радійте прекрасному виду рослин в саду, на балконі або на стіні.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.