0 грн. 0

Помости

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Поміст будівельний - це міцна і стійка конструкція для малярних і оздоблювальних робіт. В основному призначена для внутрішніх приміщень, збирається прямо в кімнаті. C неї зручно діставати до стелі та верхньої частини стін. У порівнянні зі стрем’янками тут набагато стійкіша і ширша робоча зона. По платформі помосту можна ходити, тут достатньо місця для ємності з фарбою або будівельною сумішшю. Конструкція будівельного помосту досить проста див. фото нижче, але дуже функціональна. Можна створити горизонтальну площадку для роботи навіть на сходовому марші, що неможливо для звичайних драбин.

Поміст будівельний.jpg

Різновиди і призначення будівельних помостів

Помости для внутрішніх робіт принципово відрізняються від будівельних лісів або вишки-тури.

По-перше, невелика робоча висота до 4,5 метрів. Під робочою висотою мається на увазі висота від підлоги, до якої може дотягнутися людина і комфортно виконувати роботу. Як правило це + 2,1 метра від рівня робочої платформи.

По-друге, призначення, і вантажопідйомність. Максимальне навантаження на платформу вишки тури рідко перевищує 250 кг. Для малярного / сходового помосту цей показник приблизно такий, же. Але є підмостки для кладки, розраховані на велике навантаження. Вони повинні легко витримувати вагу муляра (іноді з помічником), запасу цегли і розчину.

Отже, наведемо нашу умовну класифікацію:

 1. Малярський поміст - він же універсальний, складається з двох вертикальних стійок з щаблями, як правило вони алюмінієві, рідше сталеві. Платформи і пари діагональних розтяжок, див. фото нижче. Це найпоширеніший і популярний різновид. Рекомендуємо купити поміст-універсал для глобального ремонту у великому будинку, ну або якщо ви будівельник і займаєтеся внутрішнім оздобленням.
 2. Малярний поміст.jpg

  Більшість будівельних помостів опираються на широкі башмаки, але є і моделі з колесами на одній або на обох стійках. Переміщати їх зручніше, головне не забувати фіксувати коліщатка. Ціна помосту з колесами вище, пристрій складніший, що не завжди виправдано.

 3. Помости муляра. Масивний і важкий різновид будівельних помостів. Міцна платформа і несучі опори потрібні, щоб витримувати вагу як мінімум двох робітників, запасу цегли і розчину. У побутовому секторі майже не використовується, але в будь-якої будівельної компанії є щось подібне. Для хорошої швидкості і якості кладки потрібно щоб муляр укладав цеглу на висоті від 0,6 до 1,2 метра від рівня на якому стоять його ноги. А значить рівень платформи повинен поступово підростати.
 4. Поміст муляра укр.jpg

  Такі помости можна використовувати і на вулиці. Але все ж будівельний поміст муляра - це більше пристрій для внутрішніх приміщень, зовні зручніше користуватися класичними будівельними лісами.

 5. Універсальний поміст-драбина 4-х секційна. Сюди відносяться всі драбини трансформери з 4-х секцій, які можуть утворювати горизонтальну площадку.
 6. Универсальний поміст драбина.jpg

До багатьох моделей можна купити металеву платформу-стабілізатор, але частіше за все в якості робочого майданчика використовують широку дошку. Це прекрасний варіант для домашнього використання, коли потрібно пофарбувати стелю або поклеїти шпалери при висоті стелі три з хвостиком метра.

Як вибрати будівельний поміст

Тут два головні критерії вибору ціна і область застосування. Якщо у вас великі обсяги робіт, наприклад, будуєте заміський будинок, то рекомендуємо купити універсальний будівельний поміст, ціна алюмінієвої моделі себе окупить. А після закінчення будівництва він теж не залишиться без діла, відновлення і прикрашання фасаду. Іноді навіть збирати урожай з фруктових дерев зручніше з будівельного помосту.

Якщо коротко, то потрібно враховувати:

 • висоту;
 • розміри і вантажопідйомність платформи;
 • матеріал стійок і надійність опори, широкі башмаки захищають підлогове покриття
 • ціну і габарити в розібраному вигляді, щоб було де зберігати, і він не захаращував приміщення гаража.
Іноді після зважування всіх за і проти, виявляється, що вигідніше купити "молодшого брата" будівельного помосту - робочий майданчик. Це невисокий пристрій (60-70 см) у вигляді розкладної лавки або тумби, з якої теж можна пофарбувати стелю або дістати якісь речі на антресолях.

Чому вигідно купити будівельний поміст в інтернет-магазині Наша Стройка

По-перше, ми працюємо в режимі інтернет-магазину, а значить ціни у нас нижчі ніж в більшості офлайн точок продажу.

По-друге, у нас є доставка по Києву та передмістю. Оскільки, навіть в розібраному вигляді будівельний поміст - товар досить габаритний і важкий, тому власна доставка дозволить зекономити.

По-третє, ми давно в будівельному бізнесі і можемо підібрати не тільки драбини, поміст, а й малярський інструмент або будівельні суміші для штукатурки і шпаклівки стін і стель.

Якщо виникли питання шодо наявності, ціни, умов доставки та оплати телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про помости:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Помости?
 • Ціна на Помости від 3 750 до 23 289 грн.