0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
163
375

Турка для кави

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Тільки для цінителів справжньої ароматної кави з багатим і насиченим смаком питання вибору між приготуванням в турці й натисканням двох кнопок на кавовій машині, не питання, а однозначний вибір - варити в турці. Коротко розберемо критерії якості кавових турок, щоб знати яку краще купити.

Чому варто купити турку для приготування кави

Навіть якщо ви не вважали себе гурманом, варто опанувати магією приготування кави в турці (джезві) і ви, напевно, поповнити ряди справжніх цінителів. Отже, які переваги дає приготування кави на відкритому вогні в металевій турці:

  • кава готується швидше і це найменша перевага;

  • повний контроль процесу приготування - кава виходить з душею;

  • ціна навіть найдорожчої мідної турки набагато нижче ціни найпростішої кавоварки.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Кава в турці не повинна кипіти. Як тільки пінна шапочка на каву почне підніматися, турку відразу знімайте з вогню. Через 10-15 секунд знову поверніть на вогонь. Повторюйте так декілька разів: чим більше будете повертати каву на вогонь, тим більш насиченим вийде смак.

Але є у такого способу й умовні недоліки:

  • дуже важлива якість води – для яскравого і насиченого смаку потрібна джерельна або та, що пройшла багатоступеневу фільтрацію води;

  • кавові зерна повинні бути свіжими і теж дуже якісними, також важливий тонкий помел, а значить, ціна турки загубиться на тлі вартості кавомолки.

Турки для кави. Яку краще купити?

Кращими вважаються турецькі кавоварки з міді й алюмінію. Ці матеріали рівномірно розподіляють тепло на відміну від нержавіючої сталі. Крім того, такі турки не миють з порошком або гелем для посуду і не зішкрябують накип йоржиком.

Навпаки темний наліт на внутрішніх стінках надає напою особливий аромат. Поціновувачі навіть не рекомендують варити в одній і тій же турці різні сорти кави, краще купити ще одну.

У турці з нержавіючої сталі – теж можна приготувати пристойну каву, але стежити за процесом складніше, та й наліт на сталевій поверхні не утворюється. Це скоріше бюджетний варіант для початківців. Ціна турки з нержавійки мінімальна, навіть якщо гурманом ви не стали, витрачених грошей не шкода.

Якщо у вас є з'явилися питання щодо вибору, ціни і способах доставки наших товарів - телефонуйте. Із задоволенням допоможемо визначитися і запропонуємо зручний спосіб оплати і доставки.

Питання, що часто виникають про турка для кави:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Турка для кави?
  • Ціна на Турка для кави від 163 до 375 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Турка для кави?
  • Турка для кави O'LENS