В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Розкладачки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Вибір розкладачки в залежності від характеристик

Найчастіше слово розкладачка у нас асоціюється із  спогадами про таку річ з часів радянського минулого. Не надійний каркас з алюмінію, натягнуте полотно з брезенту та закріплене по всьому периметру пружинами. При будь-якому повороті скрипить і прогинається під вагою. Саме така картинка? Про це можна забути.

Сучасні розкладні ліжка характеризуються іншими параметрами і набагато комфортні в експлуатації. На нашому онлайн майданчику можна купити розкладачки різних розмірів та видів. А поки що розглянемо які бувають розкладні конструкції?


Поняття та особливості конструкції

Сучасні розкладачки - це зручні розкладні ліжка, у складеному вигляді компактних розмірів, які легко встановити будь-де на ніч, а вранці зібрати. Вони мобільні і легко розміщуються навіть у багажнику автомобіля (у складеному вигляді). Це чудова ідея для додаткового спального місця, якщо до вас приїхали друзі чи родичі, також як садові меблі. Не займають багато місця і вважаються повноцінним односпальним місцем при розборі.

З урахуванням основи, розкладачки розрізняють:

  1. Класичні - це кемпінговий варіант, який має сталевий каркас і щільну натягнуту тканину з пружинами, розташованими по периметру.
  2. Переваги:
    • така розкладачка досить легка і коштує зовсім недорого;
    • це відмінний варіант для дачі та літнього саду, риболовлі та полювання.

    Однак згодом тканина просідає, і вже за кілька років розкладачка втрачає свої первісні можливості. Забезпечити комфортний сон вони не зможуть, як ортопедичні ліжка. Нові моделі виготовляють з матрацом, який не знімається, а як полотно використовують поліпропілен дуже міцної в'язки.

  3. Пружинні розкладачки – це модернізована версія класичної моделі, яка має сталеву сітку та замкнуте плетіння. Застосовується для регулярного використання та не боїться навантаження. Основа з цинку має захист від корозії. Часто такі розкладачки купують на підприємства для сезонних працівників, яким дають житло.
  4. Розкладачки на ламелях - це найкращий варіант, який практично точнісінько нагадує ортопедичні ліжка з матрацами. У них передбачена рівна поверхня для спини, тому сон буде якісним та міцним. Ламелі прогинаються, але при цьому амортизують вагу відпочиваючого.

Переваги:

  • ламелі дозволяють рівномірно розподіляти вагу на всю розкладачку;
  • підтримують теплообмін та провітрювання;
  • хребет залишається у прямому стані, що необхідно для здоров'я;
  • забезпечений міцний комфортний сон.

Виходячи від призначення розкладачки розрізняють:

  • для використання у квартирах, у заміському будинку відносять як бюджетні моделі, і на ламелях. Вони займають мало місця, їх можна прибрати під ліжко та використовувати за потребою.
  • для туризму (похідні) Звичайно, не кожен погодиться брати в похід зайву вагу, але цінителі комфорту оцінять. Вони малогабаритні у складеному вигляді та поміщаються у спеціальний чохол, зручний для перенесення. Розібрав і встановив, чи впорається дитина.
  • для дітей. Дитячі розкладні ліжка можуть використовувати в садках, якщо не вистачає ліжок для сну в обід або якщо вдома не вистачає спального місця в однокімнатній квартирі. Відрізняються дитячі моделі розмірами та навантаженням.

З чого роблять матраци на розкладачки

Розкладачки купити не так складно, як правильно зробити вибір з моделлю та підібрати до них матрац. Стандартні моделі виготовляють двох видів:

  • із холкону;
  • із волокна.

Наповнювач холкон - це гіпоалергенний матеріал, який виготовляється з поліефірних волокон і має характеристики:

  1. без запаху, не токсичний;
  2. пропускає повітря та вологу;
  3. тримає форму та тепло;
  4. тримає тепло;
  5. великий термін експлуатації.

Регенероване волокно має різні перероблені матеріали у вигляді наповнювача: бавовну, шерсть, синтетику або різні комбінації. Такий варіант, звичайно, дешевше, але вимагає особливого догляду: їх потрібно провітрювати, просушувати і постійно тримати в чистоті.

Комплектації розкладачок

Залежно від моделі комплектація розкладачки може бути різною:

  • з матрацом або без;
  • товщина матраца;
  • на коліщатках або без;
  • з підголівником чи пряма.

Звичайно ж, без матраца розкладачка займає набагато менше місця, але якщо в комплекті відразу йде матрац це набагато зручніше. До того ж не потрібно окремо шукати матрац. Якщо ваш вибір упав на розкладачку з ламелями, вона обов'язково буде укомплектована матрацом. Висота матраца може бути від 5 до 10 см. Чим вище, тим м'якше та зручніше. Але не забувайте, що товстий матрац має величезні габарити. Деяким вистачає і кілька сантиметрів для міцного сну.

Моделі з коліщатками зручні, простіше пересувати за потреби, але потрібно бути обережними. Також і з упорами: це не обов'язковий елемент, який контролює, щоб матрац вночі не з'їхав на підлогу.

Краще вибирайте моделі, де каркас виконаний із алюмінію або сталі. Матеріали часто покриті фарбою або цинком, та захищають від корозії.

Купити розкладачку можна не лише у стаціонарному магазині меблів, а й через інтернет. Наш онлайн магазин пропонує широкий вибір асортименту розкладачок на будь-який бюджет та смак, для дорослих та дітей. Залишіть заявку та наші спеціалісти передзвонять вам для уточнення деталей. Вони вас проконсультують і дадуть відповідь на всі питання. Доставляємо замовлення по всій Україні оперативно.


Питання, що часто виникають про розкладачки:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Розкладачки?
  • Ціна на Розкладачки від 1 436 до 11 999 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Розкладачки?
  • Розкладачки Ranger

    Розкладачки Time Eco