0 грн. 0

Роторні дощовики

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Роторний зрошувач - один з найголовніших елементів системи автополиву. Цей різновид є найпоширенішим серед спринклерів завдяки своїй надійності та ефективності. Найчастіше вони використовуються на великих за площею ділянках (футбольних полях, полях для гольфу, великих газонах та ін.), Але також вони підійдуть і для зрошування домашніх газонів.

Детальна структура роторних зрошувачів і принцип роботи

Роторний зрошувач складається з статичного корпусу та головки з форсункою, що обертається всередині. Через форсунку подається вода під великим тиском. Регулювання дальності проводиться за рахунок тиску води, що подається в систему і розміру форсунки. Дальність зрошення зазвичай становить до дев'яти метрів. У деяких моделей дальність може досягати 15 і навіть 30 метрів. Регулювання дальності поливу проводиться шляхом заміни форсунок різного діаметру.

У таких пристроях використовується шестернчатий механізм, який приводить в дію обертання головки. Таким чином розподіляється подача води по заданому радіусу. Шестеренчатий механізм герметизирований всередині корпусу. Але при низькій якості води або надмірному тиску можлива розгерметизація даного механізму, можливо забруднення зубчастого приводу. Це призводить до неправильної роботи зрошувачів.

Які бувають різновиди роторних зрошувачів і в чому їхня відмінність

Розрізняють два типи роторних зрошувачів:

  1. Кругові. Вони здійснюють розпилення води на 360 градусів.
  2. Секторні. У таких моделей існує можливість регулювання радіусу розпилення від 90 до 270 градусів.

Деякі виробники поєднують обидва типи розпилення в одному пристрої з можливістю перемикання режимів.

Корпус зрошувачів в неробочому стані розміщується в грунті, а в робочому стані висувається назовні. Висота висувної частини може коливатися від 10 до 45 см.

Що необхідно враховувати при виборі роторних зрошувачів

Завдяки високому натиску води і дальності її розпилення такі зрошувачі використовуються для поливу великих площ. При цьому слід пам'ятати, що розміщувати їх необхідно так, щоб радіуси найближчих точок зрошення перекривалися. Таким чином забезпечується цілісність зрошення.

Вибір габаритів пристрою залежить від рослинності на ділянці. Чим вища рослинність (кущі, квітники, невеликі дерева) на ділянці, тим більша повинна бути і висота його висувної частини. Для газонної трави достатньо буде висоти 10 см.

Також існує можливість комплектації зрошувачів різними форсунками. Це дозволяє підвищити якість зрошення і пристосувати зрошення під функціональні особливості ділянки.

Де швидко і зручно купити роторний зрошувач з безкоштовним розрахунком необхідної кількості

Купити роторний зрошувач за прийнятною ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині "Наша Стройка". Наші фахівці допоможуть Вам з підбором необхідних моделей, нададуть професійну консультацію про особливості їх регулювання і експлуатації. Ціна обладнання Вас приємно здивує, так як ми працюємо безпосередньо з виробниками. Для покупки Ви можете залишити замовлення на нашому сайті або зв'язатися з нами за телефоном.

Питання, що часто виникають про роторні дощовики:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Роторні дощовики?
  • Ціна на Роторні дощовики від 144 до 1 087 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Роторні дощовики?
  • Роторні дощовики Claber