Зливоприймачі

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Зливоприймач – це елемент водостоку, горловина, через яку потік води з ринви йде в трубу і далі відводиться в каналізацію або на землю подалі від фундаменту. За формою нагадує лійку, що очевидним.

Різновиди форм пластикових зливоприймачів

Бувають зливоприймачі двох типів:

 1. Лінійний – встановлюється на водостічну ринву (збігається діаметром) або працює як з'єднувач і в нього стікається вода з двох жолобів. У 80% випадків потрібно купити саме такий зливоприймач.

 2. Зливоприймач лінійний.jpg

 3. Покрівельний зливоприймач з широкою горловиною (горло ринви). Ціна як мінімум вдвічі вище в порівнянні з лінійним. Такий тип зливоприймача потрібен для точок зливу з великим потоком (внутрішні кути, ендови), щоб не було переливу на фасад будівлі.

 4. Покрівельний зливоприймач.jpg

Зверніть увагу! Пластиковий зливоприймач з широкою горловиною працює як самостійний елемент, без з'єднання з горизонтальною частиною водостоку. У нас можна купити горло ринви польського бренду Profil, інші виробники не випускають цей вид зливоприймача.

На нашому сайті можна купити зливоприймачі для водостічних систем перевірених брендів. З офіційною гарантією, доставкою по Україні і повним пакетом документів. Далі розберемося як вибрати відповідну систему водостоку і як заощадити якщо купити пластиковий зливоприймач із заглушеним краєм.

Види й особливості пластикових зливоприймачів

Елементи водостоку виготовлені з міцного ПВХ-пластика, який не боїться впливу прямих сонячних променів, різких перепадів температур та інших атмосферних явищ. При виборі водостоку особливу увагу зверніть на зливоприймач, він може розповісти про якість системи в цілому:

 • ущільнення для герметизації – чи є взагалі, якої ширини і конфігурації;

 • Ущільнення для герметизації.jpg

 • ребра жорсткості – в точці зливу концентрується значне навантаження, тому важливий міцний зачеп і самого зливоприймача й тримачів;

 • Ребра жорсткості 1.jpg

 • зачепи або вушка для додаткової фіксації зливоприймача до лобової дошки;

 • Зачепи для додаткової фіксації.jpg

 • товщина стінки і однорідність забарвлення на зрізі.

А ще у деяких брендів є поняття прохідного або торцевого (лівий/правий) зливоприймач. Ціна такого елемента із заводською заглушкою нижче, ніж якщо купити ще й заглушку окремо. Якщо у вас багато точок, де потрібна воронка, то це суттєва економія. Правильна установка водозбірної воронки – запорука герметичності і багаторічної служби водостічної системи.

Прохідний зливоприймач.jpg

Купити зливоприймач в інтернет-магазині «Наша Стройка»

Вибирайте необхідну систему, виходячи з розрахункового діаметра пропускної здатності. Вибрати конкретний бренд водостоку допоможуть характеристики, відгуки, та й просто власні уподобання кольору та форми деталей. У нас є з чого вибрати! Перш ніж зупинити свій вибір зверніть увагу на такі ознаки:

 • колір – окремої уваги заслуговують водозливи Doke;

 • розмір – діаметром від 73 до 150 мм;

 • якість матеріалу – пофарбована деталь в масі чи тільки зовнішній шар;

 • місце установки – скільки і з якої площі буде йти вода, чи вистачить звичайного зливоприймача чи потрібна широка горловина.

Якщо у вас виникли питання чи, можливо, певні труднощі, телефонуйте, обов'язково допоможемо купити систему потрібного формату.

Купуйте все необхідне для дому і саду, будівництва чи ремонту в інтернет-магазині «Наша Стройка» з експрес-доставкою всією територією України!

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.