0 грн. 0
Фільтр:

Світильники і нічники

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Світло основа життя. Скрізь повинно бути світло – і в оточуючому світі і всередині кожної людини. говорять же – «від твого внутрішнього світла стає тепліше». Якщо для придбання внутрішнього тепла потрібно завзято працювати над собою, то освітити оточуючий світ допоможуть світильники.

Світильники і нічники – світло у вікні

Назва «нічник» походить від слова «ніч». Виходить, що нічники розроблені для того, щоб забезпечити освітлення в темний час доби. Тут же виникає питання – освітлення в цю пору повинно бути особливим? Звичайно так!

Головні задачі освітлення в нічний час – розігнати нічну імлу і створити розсіяне світло, яке не «ріже» очі. До того ж приглушене освітлення повинно зберегти сон мешканцям кімнати, які сплять.

Бувають світильники настінні, стельові, підвісні, врізні, настільні. Вибір залежить від смаку, місце розташуванню джерела світла та інтер’єру.

Незвичайні світильники освітлюють і прикрашають

Навіть з найбуденнішого предмету інтер’єру можна зробити родзинку. Настінний світильник в вигляді місяця чи рослин фільму «Аватар» однозначно прикрасять Вашу кімнату, внесуть в інтер’єр освіжаючу нотку. Окрім того, будуть виконувати з основною функцією – розсіювати нічну імлу.

Нічник – романтика в серцях з романтичним освітленням

Ще одна функція – створення романтичної атмосфери. Приглушене світло, ніжна музика, два бокали на довгих ніжках на вишуканому обідньому столику і два серця, що кохають. Що ще потрібно для щастя? А красиве приглушене освітлення – це як раз задача світильника-нічника, наприклад в вигляді електронної свічки.

Нічник – протектор для дітей і дорослих

Особливої уваги заслуговує нічник протектор зоряного неба, морського дна. Він може прикрасити як дитячу кімнату, так і створити атмосферу «релаксу» після робочого дня. Включіть на півгодини звук і зображення морської хвилі – залиште заспокійливі краплі в минулому.

А пікнік на паркеті під зоряним небом, коли на вулиці сніг чи дощ? Це і є – «розфарбувати сірі будні». 

Світильники для дітей

На жаль діти часто бояться темряви. Коли малюків привчають спати в своїй кімнаті, вони не можуть заснути в повній темряві. Але яскраве світло люстри також не краща атмосфера для міцного сну. Спеціально для малюків розроблено дитячі світильники. Вони цікаві, яскраві. Це може бути нічник черепаха – проектор зоряного неба, милий світильник у вигляді бджілки, рибки чи метелика. Головне, щоб він подобався дитині. Тоді засинати буде приємно і не страшно. Оскільки важливо, щоб малюк «закохався» в нічник і «довіряв» йому, дайте можливість малюку вибрати модель самостійно.

Вибір предметів освітлення для квартири чи дому цікаве заняття. Багато в чому завдяки їх різноманіттю і фантазії виробників. Вибирайте, замовляйте online чи телефонуйте в магазин «Наша Стройка».

Питання, що часто виникають про світильники і нічники: