В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Цвяхи

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Особливості та застосування цвяхів у різних сферах діяльності

Одним із найпопулярніших елементів кріплення вважаються цвяхи. Що це знають усі, оскільки поширені вони максимально широко у всіх сферах виробництва та життєдіяльності. Конструктивно цвях - це дуже простий виріб, що складається з капелюшка та загостреного стрижня. Відрізняються вони між собою далеко не лише розміром, а й іншими властивостями: діаметр капелюшка, довжина, конструкція, матеріал виготовлення. Але основна відмінність полягає у сфері застосування та способом встановлення.

Купити цвяхи можна у будівельних магазинах та через інтернет. Ціни в нашому онлайн-магазині вас приємно здивують, як і асортимент продукції. І все це не виходячи із дому. Якість виробів відповідає всім стандартам та нормам.

Будівельні цвяхи

Особливою популярністю користуються цвяхи на будмайданчику. Жоден напрямок у будівництві не обходиться без використання цвяхів. Кріплення для будівництва зверху характеризуються насічками, які дозволяють забезпечити міцне кріплення.

Матеріал виготовлення цвяхів для будівництва - це сталь, оцинкована. Таке покриття забезпечує захист від корозії за будь-яких температур і погодних умов експлуатації. З'єднують цвяхами різні дерев'яні елементи, деталі конструкцій та їх кріплення.

Основна перевага невелика та доступна ціна. Цвяхи настільки універсальні, що на кожному кроці можна зіткнутися з ними. Їх просто встановити та демонтувати. Повторне використання можливе, але не найкращий варіант, якщо це лицьова сторона поверхні.

Будівельні цвяхи.jpg

Йоршені цвяхи

Назва цвяхи "йорошені" походить від характерної поперечної насічки на стрижні. Вона виготовляється виключно з боку гострого краю, проте буває різної довжини. За рахунок дрібних елементів йоржані цвяхи дозволяють міцно з'єднати поверхні, в кілька разів міцніше, ніж звичайні цвяхи. Але й демонтаж такого кріплення набагато складніший.

Найчастіше такий вид цвяхів використовують для важливих та несучих конструкцій, які мають відповідати стандартам якості. Наприклад, при зборі євро піддонів або контейнерів для транспортування вантажу, або під час настилу дерев'яних підлог. Також покрівельники використовують їх при здійсненні робіт з ремонту чи настилу даху. Але тоді вибираються цвяхи з плоскою головкою або цвяхи для ондуліну. Для них характерна наявність спеціального ковпачка, який забезпечує надійну герметичність зчеплення і не дозволяє волозі потрапити під настил даху. Таким чином, покриття максимально захищене від впливу погодних умов.

Йоршені цвяхи.jpg

Тольові цвяхи

Основна перевага - наявність плоскої головки великих розмірів, діаметр яких може перевищувати в 6 разів довжину. Вони попереджають та захищають пошкодження м'яких матеріалів, на місці кріплення. До таких матеріалів переважно відносять листи та рулони матеріалів для покрівлі: толь, руберойд тощо. Також можна поєднати ДСП, ДВП або фанеру.

Матеріал виготовлення - вуглецева сталь, обов'язково оцинкована. В іншому випадку виникне корозія і покриття буде порушено.

Тольові цвяхи.jpg

Шиферні цвяхи

Цвяхи для шиферу нагадують прості будівельні, за рахунок схожості за своєю будовою. Їх характерний довгий прямий стрижень і особливі насічки для верхньої частини цвяха. Основна відмінність – плоска головка. Вона захищає та запобігає доступу вологи під дах об'єкта. У разі розмір стрижня має значення. Вибір повинен залежати від розміру товщини шиферу, дошки та шару гідроізоляції.

Матеріал виготовлення - низьковуглецева сталь, яка не піддається обробці. В ідеалі краще вибирати оцинковані цвяхи. Але якщо навіть сталося, що ви вибрали без захисту, рекомендуємо обробити головки цвяхів антикорозійним захистом. Але найкраще це робити вже після їхнього монтажу, на самій покрівлі, так буде максимально надійно. Щоб уникнути на шифері тріщин і щілин, краще його просвердлити, а далі забивати цвях суворо через отвір.

Гвинтові цвяхи

Головна особливість – це різьблення. Розрізняють 2 способи виготовлення (скручування):

  1. сталевий дріт, переважно переріз квадратний;
  2. звичайний оброблений на верстаті дріт: таким чином формується накочування гвинта на стрижні цвяха.

Гвинтові цвяхи не забиваються, вони вкручуються - вкручуються. Таким чином, кріплення для дерев'яних конструкцій стає максимально міцним. Без них неможливо зібрати піддони, контейнери, підлогу з терасної дошки, обшити фасади та причали.

Цвяхи для фінішних робіт

Цвяхи для вагонки використовуються для різного декоративного оздоблення та інших внутрішніх робіт. Основна особливість - невеликий розмір і маленький капелюшок, який потім буде максимально непомітним. Кріплення для фінішних робіт дуже різноманітні та мають різні покриття. В даному випадку необов'язково цвяхи повинні бути оцинковані, так як використовуються в основному у внутрішніх ремонтних роботах, вони можуть бути виконані з міді, латуні або венге. Тому підібрати цвяхи для лиштви можна виходячи з оздоблювальних матеріалів, які необхідно встановити та закріпити.

Цвяхи для фінішних робіт.jpg

Меблеві цвяхи

Використовуються різні види цвяхів для оббивки диванів, крісел, стільців та інших меблів. Просто можна самостійно провести реставрацію, якщо мати весь підручний матеріал. В основному вони виконують функцію кріплення матеріалу на дерев'яній конструкції, але іноді може використовуватися як декор. Декоративні меблеві цвяхи виготовляють різних відтінків, форми капелюшка та розмірів. Тому їх потрібно підбирати, виходячи зі стилю.

З кожним днем з'являються нові види кріплень, які використовуються для вирішення різноманітних завдань. Цвяхи купити найкраще через інтернет, за найвигіднішими цінами. Наш інтернет магазин пропонує гарний вибір цвяхів різних типів. Наші менеджери обов'язково вам допоможуть і підкажуть якісь цвяхи будуть найправильнішим вибором для вирішення ваших завдань, розкажуть про переваги та відмінності кожного варіанта. Крім цвяхів ви можете також замовити необхідні інструменти для будівництва побутових потреб, наприклад, монтажні куточки та кріпильні пластини. Працюємо по всій Україні, доставка триває кілька днів.


Питання, що часто виникають про цвяхи:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Цвяхи?
  • Ціна на Цвяхи від 5 до 643 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Цвяхи?
  • Цвяхи Strong