Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Автоматичні вимикачі

Показати:
12
6 12 36
Сортувати:

Автоматичні вимикачі - це спеціалізовані пристрої, призначені для відключення струму в разі короткого замикання, перевантаження або аварійного зниження напруги в мережі. Відключаючи і включаючи певні ділянки електричного ланцюга, подібні прилади дозволяють ефективно захищати промислові та побутові мережі.

Особливості роботи автоматичних вимикачів

Робота подібних пристроїв визначається видом розчіпітеля: електромагнітний або теплової. Більшість сучасних зразків включають в себе відразу два діючих механізму.

  1. Електромагнітний принцип має на увазі зміщення і вплив сердечника на контакт при проходженні сверхструму за допомогою котушки. Після цього відбувається вимикання системи. Подібна реакція відбувається блискавично, що дозволяє вважати подібні пристрої швидкодіючими.

  2. Тепловий принцип передбачає нагрів біметалічної пластини при проходженні сверхструму. У той момент, коли деформація досягає своєї межі, відбувається спрацьовування механізму розчеплення та електроланцюг розмикається. Пристрій приходить в робочий стан відразу ж після охолодження пластини. Подібний спосіб потребує більшого проміжку часу, тому не вважається швидкодіючим.

Базуючись на описаних вище принципах роботи, пристрої дозволяють оперативно відслідковувати тривалі перевантаження і різкі скачки напруги.

Купити автоматичні вимикачі

Будь-яке будівництво, ремонт чи роботи пов'язані з проводкою роблять необхідним процес придбання автоматичних вимикачів. Перед тим як купити автоматичний вимикач, важливо знати, як правильно вибрати відповідний для конкретних потреб пристрій.

Як і будь-який інший електротехнічний прилад, підбір слід проводити спираючись на всі ключові характеристики продукту:

  • кількість полюсів;

  • крива відключення;

  • номінальний струм;

  • відключаюча здатність;

  • геометричні розміри (висота, ширина, глибина).

Пропонуємо вигідно купити автоматичні вимикачі в інтернет-магазині «Наша Стройка». Тут представлений широкий асортимент високоякісних виробів за лояльними цінами.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.