0 грн. 0

Агрополотно

Останнім часом починає здаватися, що погода хоче віднести нашу територію до категорії «ризикованого землеробства». То морозна безсніжна зима, то за всю осінь жодного дощу. Іноді спекотне, палюче літо, а іноді тепле, але дуже вологе. І бідні наші рослини на городі - тільки ми відвернулися, вони вже або пересохли від нестачі вологи або згнили від її надлишку. На допомогу нам прийшли різні види агрополотен.

Агрополотно - основні різновиди

Існує два основних види:

  1. Нетканий синтетичний матеріал - агроволокно. Використовується протягом мінімум 3-х сезонів.

  2. Тканий поліпропіленовий матеріал - агротканина. Більш щільний матеріал, використовується протягом мінімум 7-ми років.

Вони водо-, повітропроникні, міцні і стійкі до УФ-випромінювання. Саме тому захищають рослини від пересихання грунту, перезволоження (що трапляється при використанні плівки), сонячних опіків. До того ж вони захищають культури від птахів, комах-шкідників, екстремальних погодних явищ (вітер, град, злива). Обидва типи агрополотна діляться на 2 основні категорії - це біле агрополотно і чорне агрополотно. Застосування якраз і залежить від категорії. Бувають ще жовті, червоні, чорно-білі варіанти, але вони використовуються рідше.

Особливості застосування білого агрополотна

Біле агрополотно використовують для каркасного і безкаркасного накриття культурних рослин. Більш легкі варіанти щодо ваги (17, 19 і 23 г/м2) використовують для бескаркасного накриття рослин у весняно-літній період. Його накидають безпосередньо на посаджені насіння або рослини, при цьому забезпечується захист від різких перепадів температури в квітні-травні і від палючого сонця в літній період.

Щільне біле агрополотно використовують для створення каркасних теплиць, укутування рослин, квітів, кущів і дерев в осінньо-зимовий період, захисту озимих культур від морозів в безсніжну зиму. На відміну від плівки, рослини під агрополотном не запріють, а під час дощу вода спокійно проходить крізь матеріал, тому не потрібен полив.

Використання чорного агрополотна

Чорне агрополотно укладають безпосередньо на землю, садять рослини крізь пророблені отвори. Воно захистить грунт від перезволоження, пересихання, утворення кірки і тріщин - іншими словами виконує функції мульчування грунту. Воно також перешкоджає росту бур'янів, зберігає плоди чистими і захищає їх від земляних шкідників. Використовують чорне агрополотно для полуниці, розсади (помідори, перець, баклажани, капуста), дерев та інших рослин. А фіксувати до землі дуже зручно за допомогою спеціальних аксесуарів для агрополотна.

Купити агрополотно в інтернет-магазині

Купити агрополотно (ціна на яке залежить від щільності, ширини і довжини) легко та зручно в інтернет-магазині «Наша Стройка». Ви можете зробити доставку за адресою в населений пункт, де знаходиться дача, що б самим не везти його. При необхідності, ми забезпечимо якісну консультацію, основану не тільки на теоретичних знаннях, а й на практичному застосуванні.