В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Стельові світильники

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Стельові світильники ― традиційне штучне джерело світла, яке використовується для загального освітлення вітальні, кухні, ванної та інших приміщень. Першочергове завданням яких розсіяти і правильно сформувати потоки світла на визначеній площі. Якщо правильно підібрати та купити стельовий світильник, у вас зникне потреба у використанні додаткових систем освітлення.

Стельові світильники.jpg

Вибираємо стельовий світильник для дому

Стельові світильники, які можливо купити сьогодні, відрізняються не просто розмірами і зовнішнім дизайном, але і принципом монтажу, призначенням, типом джерела світла, матеріалом корпусу та плафона. Також виробники пропонують моделі з можливість регулювати параметри світла, напрямок та інтенсивність.

Усі стельові світильники можна гармонійно підібрати до будь-якого типу приміщення та інтер'єру завдяки різноманітності моделей. Вони бувають:

  • з лаконічним дизайном та круглими або геометричними плафонами;
  • з орнаментами та розписами;
  • дерев'яними, пластиковими та металевими елементами;
  • витонченими та елегантними зі скла або тканини.

Виробники пропонують купити стельові світильники з такими типами ламп: розжарювання, світлодіодною, галогенною та люмінесцентною.

Умовно стельові світильники можна поділити за їхньою функціональність на:

  • підвісні з одним або декількома плафонами;
  • лампа фіксуються безпосередньо під стелею;
  • закритого та відкритого типу з орнаментами;
  • тематично оформлені світильники, наприклад з улюбленими героями у дитячу кімнату.

Світильники стельові створюють різні типи розсіювання світла: від розсіяного, до відбитого. Перший вид, рівномірно заповнює простір та освітлює всю кімнату. Відбите спрямоване на стіни і стелю. Також розрізняють спрямоване світло, яке створює певні тіні, та призначене для акцентування окремої робочої зони.

Світильники стельові підвісні, вмонтовані та накладні ― характеристики та відмінності

Усі світильники на стелю поділяються за типом монтування на підвісні, вмонтовані та накладні.

Світильник стельовий підвісний

Один із найпрактичніших типів освітлення, який рівномірно розсіює світло по всій кімнаті. Монтуються до площини стелі за допомогою спеціальних підвісів або на декоративних шнурах. Висота розташування може регулюватися. Для загального освітлення варто купити стельовий світильник з декількома джерелами світла, які спрямовані в різні боки та розсіюють світло по всій площі. Залежно від конструкції підвісні стельові світильники поділяються на:

  • люстри, основне джерело світла та розміщуються у центрі стелі;

  • підвіси частіше використовуються для створення акцентного освітлення у певних зонах.

Світильник стельовий.jpg

Варто врахувати, що будь-який підвісний стельовий світильник візуально зменшує простір кімнати. Такі кімнати актуальні для високих стель та просторих кімнат.

Стельовий світильник вмонтований

Монтуються всередину гіпсокартону і натяжних стель, мають направлене світло і в основному освітлюють окрему зону. Зовнішня частина плафона може перебувати на рівні стелі або трохи виступати, корпус прихований. Завдяки малому розміру та вазі монтуються на натяжні стелі, куди не вдасться повісити люстру. Якщо купити стельові світильники цього виду, то можливо не лише створити загальне освітлення приміщення, а й оформити акцентне світло на додаток до основного.

Вбудовувані моделі з поворотною основою дозволяють регулювати напрямок світлового потоку. Вони лаконічні, не привертають увагу.

Стельовий світильник вмонтований.jpg

Накладний стельовий світильник

Плафон монтується безпосередньо до стелі, без необхідності облаштовувати ніші чи короби. За рахунок відсутності підвісів такі світильники ідеально підходять для низьких стель. Найчастіше у таких моделях використовують світлодіодні лампи, які не перегріваються. Вони абсолютно пожежобезпечні навіть при щільному приляганні до стелі.

Накладний стельовий світильник.jpg

Стельові світильники для натяжних стель: нюанси та правила вибору

Перед тим, як купити стельові світильники для натяжних стель, зверніть увагу на такі обмеження:

  1. Максимальна температура, яку витримує без утворення деформацій на ПВХ-плівці складає 60 градусів. Якщо нагріти матеріал сильніше, він почне жовтіти, та виділяє неприємний запах. Заборонено використовувати традиційні лампочки розжарювання. Допустимі галогенні, економні та світлодіодні.

  2. Обмеження щодо натягу матеріалу. Щоб встановити у підвісну стелю світильник, потрібно прорізати отвір, в який сховається підвіс. Якщо таких отворів буде надто багато, плівка розповзається. Декілька джерел світла варто розташовувати з відривом як мінімум 20 см від стіни, а між самими лампочками не менше 30 см.

  3. Стельові світильники з галогеновими чи економ-лампочками розміщують на відстані від натяжної стелі мінімум 20-25 см.

В натяжних стелях допускається використання не лише компактних вбудованих світильників, а й світлодіодні стрічки, і накладні моделі, люстри.

Які стельові світильники на кухню варто купити

Для кухні крім загального світильника з розсіяним світлом обов'язково потрібне зональне підсвічування робочої поверхні та столу. Через можливе забруднення поверхонь плафонів краще віддати перевагу вологостійким і простим у догляді матеріалам: метал, пластик, скло.

Світильники стельові всіх видів: накладні і вбудовані з різним малюнком і дизайном. Будь-яке освітлення для дому та офісу можна вибрати і купити в мережі наших магазинів у м. Київ та м. Ірпінь або на сайті. До послуг клієнтів безкоштовні консультації, у тому числі онлайн, великий асортимент освітлення та комплектуючих, меблі та елементи декору. Ми пропонуємо доступні ціни і можливість придбати товар з доставкою по Україні.

Питання, що часто виникають про стельові світильники:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Стельові світильники?
  • Ціна на Стельові світильники від 76 до 25 874 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Стельові світильники?
  • Стельові світильники Delux

    Стельові світильники Globo

    Стельові світильники Horoz Electric

    Стельові світильники ilumia

    Стельові світильники KLOODI