Напилки, рашпилі

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Напилки та рашпілі найчастіше асоціюються у людей з універсальним слюсарним пристосуванням. Подібний інструмент у рівній мірі ефективності використовується для вирішення різнопланових професійних і побутових завдань. За допомогою спеціального інструментарію можна якісно обробляти кольорові метали, дерево, шкіру, викривлені поверхні та багато іншого.

Різновиди напилків і рашпілів

Для виконання грубої роботи відмінно підійдуть рашпілі з великою борозною й достатнім інтервалом. Дане пристосування відрізняється великими борознами з невисокою частотою, що забезпечує підвищену ефективність роботи при грубій обробці будь-якої поверхні або матеріалу. За допомогою рашпіля зазвичай обробляються пластикові, кам'яні або дерев'яні вироби. Існують вироби з менш вираженою рискою, що дозволяє зручно працювати з більш дрібними предметами.

Поперечний переріз інструментів може мати круглу, плоску, трикутну, квадратну та інші форми. Як правило, напилки з одинарними вирізами активно застосовуються для взаємодії з кольоровими металами або матеріалами з невеликим коефіцієнтом опору деформації. Рашпілі з подвійною борозною відмінно можна порівняти з такими видами металу як чавун, сталь або бронза. Обидва варіанти борозни використовуються для грубої обробки матеріалів. Для якісної обробки підійде перехресна борозна, яка комбінує в собі шліфувальну і велику борозни. Для роботи з гумою, шкірою або деревом відмінно справляються напилки з точковою борозою.

Як вигідно купити напилки, рашпілі

Напилки та рашпілі досить прості у виготовленні, тому підсумкова ціна виробу або комплекту інструментів залежить від виробника і використаного матеріалу. Перед тим як купити напилок або рашпіль, зверніть увагу на наступні моменти:
 • матеріал і форма держака;
 • форма та частота борозни;
 • форма і довжина робочої поверхні.
Пам'ятайте, що коротким інструментом (140-170 мм) зручно працювати з невеликими деталями, в той же час довгі моделі (200-360 мм) забезпечують комфортну роботу з великими деталями. При цьому держак повинен мати міцне кріплення з робочою частиною, бути зносостійким і володіти зручною формою. Найкраще купити рашпілі з гумовим або пластиковим держаком, які набагато зручніше у використанні, ніж ручки з дерева.

Питання, що часто виникають про напилки, рашпилі:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Напилки, рашпилі?
 • Ціна на Напилки, рашпилі від 18 до 2 064 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Напилки, рашпилі?
 • Напилки, рашпилі Neo tools

  Напилки, рашпилі Topex

  Напилки, рашпилі Black Decker

  Напилки, рашпилі INGCO

  Напилки, рашпилі Intertool