0 грн. 0

Автохолодильник

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Полюбляєте виїжджати на природу на шашлики або пікніки? Тоді вам, напевно, набридло, що при поїздках продукти і напої нагріваються і часто псуються. Є відмінне рішення даної проблеми – купити автохолодильник! Цей пристрій дозволить в жарку пору року насолоджуватися прохолодними напоями, як в дорозі, так і на привалі. Крім того, тепер всі заготовлені продукти точно залишаться свіжими.

Різновиди автомобільних холодильників

Сучасний асортимент автомобільних холодильників включає в себе вбудовані і переносні моделі. Перший тип буде відмінним рішенням для справжніх мандрівників або тих, хто змушений тривалий час перебувати в роз'їздах. Вбудовані моделі вимагають монтажу в систему машини і відрізняються відносно великими габаритами. При цьому вони мають кращу місткість, надійність і здатні тримати низькі температури протягом довгого часу.

Другий тип відмінно підходить для рідкісних вилазок на природу або в похід. Головною перевагою таких моделей є прекрасна мобільність. За рахунок невеликих розмірів і легкої ваги, такий автохолодильник виявиться незамінною і зручною у використанні річчю.

Як вдало купити автохолоильник?

Якщо ви вирішили купити автомобільний холодильник, то в процесі підбору необхідно враховувати наступні характеристики:

  • внутрішній об'єм і загальні розміри;
  • діапазон температур, що підтримує автохолодильник;
  • тип живлення;
  • розташування кришки.

Ті водії, які хочуть купити недорогий автохолодильник, повинні звертати увагу на діапазон температур – різницю між навколишньою температурою і значенням охолодження. При підборі подібного девайса слід приділити увагу розташуванню кришки і тому, наскільки легко вона відкривається. Що стосується загальних розмірів пристрою – то найбільш компактні моделі можна розташувати прямо під сидінням, а ось для повнорозмірних пристроїв знадобиться установка в багажному відсіку.

Питання, що часто виникають про автохолодильник:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Автохолодильник?
  • Ціна на Автохолодильник від 2 250 до 6 600 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Автохолодильник?
  • Автохолодильник Ezetil

    Автохолодильник Pinnacle