В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Мінеральна вата – це теплоізоляційний матеріал, який найчастіше обирають для утеплення будинків. Її використовують для внутрішнього і зовнішнього утеплення стін, покрівлі, міжповерхових перекриттів, а також в якості звукоізоляційного матеріалу. Доступна ціна на мінеральну вату в поєднанні з її високою ефективністю роблять її лідером продажів на українському ринку. Купити мінеральну вату від провідних виробників ми пропонуємо вам в нашому інтернет-магазині за найбільш привабливими цінами!

Виробництво мінвати

Виробництво мінвати залежить від типу.

  1. Базальтову вату виробляють з гірських вулканічних базальтових порід. По суті це різновид кам'яної вати. При розплавленні базальту утворюються довгі і міцні волокна. Цю особливість вперше помітили гавайці після чергового виверження вулкану. У своєму складі ці волокна містять окис кремнію, алюмінію та заліза.

Те, що робить природа, змогли повторити і люди. Мінеральна вата виробляється шляхом розплавлення базальтової породи при дуже високих температурних режимах (1500 °С). В результаті розплавлення виходять тонкі волокна. Далі волокна переплітають і склеюють за допомогою формальдегідних смол. При цьому структура розташування волокон – хаотична. Завдяки такій структурі мінеральна вата на 90% складається з повітря, а як відомо повітря – кращий утеплювач. Тому купити мінвату вигідно чому саме розберемося далі.

  1. Скловата створена аналогічно – хаотичним переплетенням довгих волокон. Для її виробництва використовують інші матеріали - кварцовий пісок, доломіт, вапно, склобій. 

  2. Для виготовлення шлаковати використовують металургійні шлаки. 

Чи варта мінеральна вата своєї ціни

Ціна теплоізоляційних матеріалів визначається їх властивостями і характеристиками, ось що можна сказати про мінвату:

  1. Низька теплопровідність. Чим нижче теплопровідність, тим краще утеплювач. Мінеральний утеплювач має дуже низьку теплопровідність (від 0,032 до 0,048 вт на метр на Кельвін). Це забезпечує більш високу ефективність утеплення, ніж при використанні пінопласту або полістиролу.

  2. Висока паропроникність (хороша здатність пропускати пар) – здатність утеплювача пропускати через себе пар не утворюючи конденсату, відповідно не зволожується. Завдяки цій особливості базальтовий утеплювач – ідеальний утеплювач для лазні, сауни і для стін з пористих матеріалів. Купити мінвату варто для будинків з піно-газобетону.

  3. Стійкість до дії вогню. Мінвата за класифікацією відноситься до негорючих матеріалів. Вона не запалюється і не підтримує горіння. Починає плавитися при температурі 1114° С. Мінеральні плити використовують не тільки для утеплення, а й як протипожежні перешкоди, огородження пожежонебезпечних приладів. Тому, якщо при утепленні мінватою фасаду ви перед собою ставите не тільки зробити ефективну теплоізоляцію, але і підвищити пожежну безпеку будівлі, рекомендуємо купити мінвату.

  4. Шумоізоляція. Здатність гасити вертикальні звукові хвилі дають можливість забезпечити хорошу звуко- і шумоізоляцію. При цьому зменшується час ревібраціі, що захищає від шуму сусідні кімнати.

  5. Стійкість до вібрації (опірність механічним впливам). Вібрація може руйнувати структуру утеплювача. Стійкість до вібрації гарантує тривалий термін служби, збереження функціональних властивостей і відсутність деформації.

  6. Міцність матеріалу. Навіть при 10% -вої деформації вати межі міцності на стиск знаходяться в діапазоні від 5-ти до 80-ти кілопаскалей (в залежності від щільності). Це ще одне підтвердження тривалої служби утеплювача без втрати функціональних характеристик. Саме тому рішення купити мінвату є раціональним, у всіх сенсах.

  7. Стійкість до дії хімічних речовин і мікроорганізмів. Базальтові утеплювачі не гниють, не псуються під впливом лужного середовища, в ній не заводяться мікроорганізми, комахи або гризуни, що властиво для деяких інших видів утеплювачів.

Порівнюючи мінвату з іншими матеріалами для утеплення, є як свої певні переваги, так і недоліки. Наприклад, мінеральні плити рекомендовані в тому випадку, якщо гостро стоїть питання пожежної безпеки. Жоден інший утеплювач не має таку ж стійкість до відкритого вогню, як мінвата. З точки зору звуко-, теплоізоляції, базальтовий утеплювач, звичайно ж, ефективніше пінопласту або полістиролу. А ось що стосується істотних недоліків – їх всього 2:

  • економічна складова (витрати на зберігання, транспортування та монтаж матеріалу, ніж у випадку з полістиролом, та й сама ціна мінвати трохи дорожче);

  • вага (при однаковій товщині базальтового утеплювача і полістиролу, вага вати буде значно більше, що створює додаткове навантаження на стіни та несучі конструкції будівлі).

Завдяки тому, що виробники пропонують мінераловатний утеплювач в широкому розмаїтті характеристик (щільність, товщина і розміри матеріалу, ізоляційні якості і, нарешті, ціна) вам не важко буде підібрати оптимальний продукт, орієнтуючись саме на ваші індивідуальні потреби його застосування. А ми з радістю допоможемо вам вибрати та купити мінвату, ідеально призначену для ваших цілей застосування!

Мінвата – сфери застосування

Найчастіше мінвату застосовують, звичайно, для утеплення. Але також для захисту від вогню (перешкода поширення вогню) вентиляційних шахт, устаткування і різноманітних будівельних конструкцій. Також купити мінвату має сенс, якщо стоїть завдання звукоізоляції репетиційних та музичних кімнат.

З огляду на вищевказані властивості матеріалу, його використовують для:

  • покрівлі будь-якої форми (плоскої, скатної);

  • фасадів - вентильованих, «вологих»;

  • приміщень з високою вологістю - сауни, лазні;

  • трубопроводів різного призначення і температури поверхні (від мінус 120° С до 1000° С.);

  • в суднобудуванні для утеплення та звукоізоляції кают та інших приміщень;

  • при будівництві стінових перегородок, міжповерхових перекриттів.

Мінвата - основні критерії при виборі

Основний критерій вибору - це щільність.

  1. М'який тип застосовують як утеплювач при спорудженні будівлі висотою до 4-х поверхів, організації системи вентиляції фасаду - іншими словами запланованої відсутності великих навантажень.

  2. Напівжорсткий тип потрібно вибирати в якості утеплювача для будинків з необмеженою кількістю поверхів, для облаштування вентильованого фасаду без обмеження швидкості повітряних потоків.

  3. Жорсткий тип рекомендовано застосовувати при очікуваних високих навантаженнях на будівлю.

При утепленні стін і покрівлі будівлі фахівці рекомендують використовувати прошарок з двох різних за щільністю куль мінерального утеплювача і захищати утеплювач пароізоляційними плівками та мембранами від дії вологи, вітру. Кріпити матеріал можна або методом "в розпір", тобто між дерев'яною або металевою решіткою каркаса встановити листи вати без додаткового кріплення. Або ж, використовувати спеціалізовану клейову суміш для вати, за допомогою якої досягається надійне приклеювання плит утеплювача до основи. При виборі другого варіанту, рекомендуємо використовувати виключно спеціалізований клей для мінеральної вати. Він забезпечить високу адгезію зі збереженням усіх властивостей утеплювача.

Купити мінвату – ціна питання

В інтернет-магазині "Побудуй" ви зможете купити мінеральну вату за найкращими цінами в Україні. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції від провідних виробників, з можливістю доставки по Україні в будь-якому обсязі, який цікавить вас.

Якщо при здійснення покупки у вас виникнуть питання по товару або ціни, або його доставці,  звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі!

Замовте прямо на нашому сайті або телефонуйте за вказаними телефонами, щоб зробити покупку. Не забудьте також ознайомитись з переліком супутніх товарів, які вам можуть бути необхідні на поточному етапі робіт: клей для мінеральної вати, пароізоляційні мембрани, кріпильні системи і т.д. Купуючи все у нас, ви отримуєте істотну економію часу і фінансових коштів!