В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Дозатори та диспенсери

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Поговоримо про пристрій, який застосовується для автоматичної видачі конкретної кількості матеріалу в домашніх та громадських місцях, наприклад порошків, пасти, рідкого мила тощо. Для цього використовують диспенсери.

Купити пристрій можна в різних магазинах сантехніки або замовити через інтернет. Широкий асортимент різних моделей представлений також у нашому онлайн-магазині. Наші співробітники оперативно обробляють замовлення, тому вже за кілька днів після оформлення товар буде у вас і не доведеться довго чекати.

дозатор

Поняття "диспенсер" і навіщо він необхідний

Диспансер - це пристрій, що дозволяє зручно та комфортно користуватися різними миючими засобами, паперовими серветками чи рушниками та іншим. Матеріал, з якого виготовляється дозатор, може бути різний як за розміром, так і оформленням і призначенням.

Використання звичайного мила (в твердому стані) у туалетах загального користування вважається не гігієнічним, дуже швидко витрачається і є ризик, що засіб може регулярно падати на підлогу. Тому якщо кількість клієнтів перевищує 10 осіб на день, найкраще вдатися до використання із дозатором. Такі диспенсери для мила точно дозують об'єм мила, необхідний для повного очищення рук.

Автодозатори та диспенсери скорочують кількість взаємодій людей із засобом, що є їхньою основною перевагою. Використання дозаторів необхідне у громадських туалетах, офісах, магазинах, спортивних комплексах, ресторанах та інших приміщеннях зі значним потоком людей. Монтаж девайсів спрощує прибирання санвузла та дозволяє економити кошти.

Дозатори потрібні для того, щоб чітко дозувати порції мила. Всім підприємствам та організаціям сфери обслуговування варто подумати та подбати про комфорт своїх підлеглих та відвідувачів. Нині також популярні і антисептики.

Дозатори для мила: які бувають

Є такі різновиди як:

  • сенсорні;

  • безконтактні;

  • на стіну;

  • вбудовані;

  • на стіл.


Диспенсери для ванної з сенсором мають високий рівень зручності. Для отримання засобу для гігієни потрібно просто піднести до нього руки. Механізм самостійно активується. Коли монтаж здійснено, необхідно налаштувати дозу. Такий аксесуар залежить від електроенергії, але працює безшумно.

Дозатори для ванни на стіну виглядають симпатично та прості у використанні. Для того, щоб помити руки з милом, необхідно натиснути на клавішу і поршень виштовхне необхідний обсяг засобу гігієни. Пристрій тримається за рахунок шурупів у стіні.

Для тих хто цінує мінімалізм ідеальним вибором буде настільний диспенсер для мила. Він просто ставиться на стіл, раковину чи ванну. Порівнюючи з іншими типами диспенсерів, моделі бюджетніші і запросто переміщаються по будинку (у ванній, на кухні або на вулиці), а виглядають сучасніше та естетичніше, ніж мильниці. Однак для громадських місць, де потік користувачів в рази більше, краще вибрати інший тип девайса. Любителям мінімалізму та чистого дизайну підійдуть вбудовані диспенсери, які ховаються під меблями та залишається лише подача засобу.

Для забезпечення стерильності в будинках, де важливо підтримувати гігієну, найкращим буде дозатор для мила, який можна активувати без долонь. Ліктьові можуть бути активовані дотиком ліктя до девайсу. Такий спосіб активації запобігає розповсюдженню бактерій.

Як визначитися та прийняти рішення

Вибираючи диспенсер, потрібно врахувати всі чинники. Витратні засоби, такі як рідке мило, миюче, піна, шампуні та антисептик, є найпоширенішими у використанні з дозаторами. При виборі коштів потрібно переконатися в густоті – вони мають бути гелеподібними. Піна може мати різну щільність і консистенцію, але витрачається економніше мила вдвічі. Антисептики недорогі рідкіші, тому варто пошукати варіанти густіше. Також використовують диспенсер для шампуню. З огляду на всі нюанси можна зробити правильний вибір диспенсера.

Поради при виборі

  1. Необхідно вибрати найбільш підходящий тип кріплення: вбудований, кріпимо на стіну або окремо стоїть на поверхні.

  2. Визначитись із заправкою девайсу: наливною або заміна спеціальних картриджів.

  3. Вибрати відповідний матеріал. Удароміцні аксесуари зі сталі або високоякісного пластику прослужать довше, ніж скляні.

  4. Механічні пристрої витрачаються швидше, ніж автоматичні прилади.

  5. Сенсорні моделі гігієнічні та найбільш оптимальні для громадських закладів.

  6. Де висока прохідність клієнтів, віддавайте перевагу дозаторам з більшими обсягами (не менше 1 л). Для маленьких салонів та будинку вистачить дозатор для шампуню об'ємом до півлітра.

Після вивчення всіх переваг диспенсерів, ви можете вибрати відповідний варіант, виходячи зі своїх цілей та подачі.

Вигідніше знайти та оформити замовлення на диспенсер в інтернеті. У нашому онлайн магазині прийнятні ціни та величезний вибір асортименту. Кожен може підібрати модель, яка відповідатиме побажанням та необхідним вимогам, впишеться в дизайн та інтер'єр будинку. Якщо виникнуть питання – наші менеджери готові вам допомогти. Вони не лише проконсультують вас, а й підберуть необхідну модель або запропонують декілька варіантів. Працюємо по всій Україні, тож посилка дійде у будь-який куточок країни.

Питання, що часто виникають про дозатори та диспенсери:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Дозатори та диспенсери?
  • Ціна на Дозатори та диспенсери від 119 до 2 841 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Дозатори та диспенсери?
  • Дозатори та диспенсери Bisk

    Дозатори та диспенсери Kela

    Дозатори та диспенсери Lefard

    Дозатори та диспенсери Lidz

    Дозатори та диспенсери Qtap