0 грн. 0

Міні-бар

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Свята кожен день або кожен день як свято! Хороший життєвий девіз. Але це ні в якому разі не означає, що кожен день потрібно пити спиртні напої. Навпаки, вони повинні стояти в красивому міні барі, і при нагоді ефектно виглядати на столі в колі друзів або співробітників.

Міні бар – зручно і естетично

Красиві підставки під пляшки - це можливість завжди бути готовим до приходу несподіваних гостей. У них зручно зберігати пляшки зі спиртними напоями і при цьому ефектно пропонувати їх гостям. Є два основних типи, до яких відносяться всі види міні барів.

  • Підставки для пляшок, де можна зберігати передбачене кількість пляшок з вином, шампанським і іншими спиртними напоями.
  • Міні бари, розраховані на одну пляшку. До них відносяться міні бар для офісу представницького класу і гуморні моделі, які можуть бути родзинкою на будь-якому домашньому святі.

А якщо ви самі збираєтеся в гості, то в нашому розділі "подарунки і сувеніри" ви знайдете безліч оригінальних, практичних і незвичайних ідей привітати винуватця торжества.

Міні бар із серії прованс

Вони заслуговують на особливу увагу. Союз дизайну «під старовину» і якісних матеріалів народжують міні бари колекції прованс. Красива задумка дизайнерів - дерев'яний корпус тонований з ефектом «потертості». Така підставка для пляшок виконує кілька функцій. По-перше, зручно і надійно зберігати пляшки. По-друге, можливість прикрасити будь-який святковий стіл або ж відвернути погляд нежданих гостей від клопоту по приготуванню столу «на швидку руку».

Домашній міні бар – оригінальний подарунок

Що важливо при виборі подарунка? Оригінальність, впевненість в тому, що подарунок сподобається, прослужить довгий час і прийнятна ціна. Міні бари представлені на нашому сайті відповідають усім зазначеним критеріям вибору. Погодьтеся, що вони ще не настільки банальний і поширений подарунок. А якщо все-таки ви шукаєте іншу ідею, вибирайте її з нашого розділу оригінальних подарунків або оригінальних гаджетів.

Купити міні бар в інтернет-магазині «Наша Стройка»

Купити міні бар в інтернет - магазині «Наша Стройка» легко і зручно. Ми вибрали якісні та красиві моделі, які бачили «в живу», на практиці перевірили якість і навіть знаємо реакцію іменинників на такі подарунки. Серед асортименту Ви знайдете ковані підставки під пляшки, а також підставки з дерева. А якщо не можете визначитися з вибором, ми надамо якісну консультацію, щоб навіть за допомогою телефонної розмови Ви змогли «побачити» всі якості обраної моделі.