Швидка покупка

Якщо вам потрібен тільки один товар, скористайтеся «Замовленням в один клік». Потрібно всього лише ввести номер телефону і натиснути цю кнопку. Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин.

Будьте уважні! Перевірте, чи правильно ви вказали свій номер телефону. Інакше ми не зможемо з вами зв'язатися.

Стандартна кнопка «Купити»

Біля кожного товару є добре помітна кнопка «Купити». Натисніть її і ви побачите діалогове меню, де можна вказати кількість товару. Після чого можна перейти до оформлення замовлення або продовжити покупки. Наприклад, вам потрібна водостічна система. Вибираєте потрібну вам кількість труб, потім «продовжуєте покупку» і вибираєте жолоби, зливні воронки, тримач, тощо.

Якщо натиснути «Оформлення замовлення», то відкриється діалогове вікно, в якому ви вказуєте свої контактні дані, адресу і спосіб доставки.

Тут же можна підписатися на отримання повідомлення про новинки, акції та знижки, а також стати учасником програми лояльності для постійних покупців.

Замовлення по телефону

Якщо при виборі технічно складних товарів виникають питання, телефонуйте. По телефону ви отримаєте не тільки консультацію і допомогу в розрахунку та складанні кошторису, але і відразу зможете оформити замовлення.

Оплата і отримання рахунку

Ви можете вибрати зручний для вас спосіб оплати:

  1. Готівкою при отриманні товару. Будьте уважні! Компанії перевізники беруть додаткову плату за пересилання грошей продавцеві, тобто нам. Мінімум 1,5-2% від суми, а іноді є додаткова фіксована комісія 30-45грн + 2% від суми.

  2. Переводом на банківську карту. При цьому способі оплати ви не переплачуєте комісію за повернення грошей як в попередньому пункті.

  3. Безготівкова оплата з розрахункового рахунку (для юридичних осіб).

Як отримати рахунок на велику партію або технічно складний товар

Стандартні товари доступні до оплати відразу після оформлення заявки. Що стосується технічно складних товарів і оптових покупок, то рахунок стає доступний до оплати після перевірки і узгодження з покупцем.

Наприклад, комплект елементів водовідливу, з усіма тримачами, заглушками і перехідниками перевіряється менеджером, розраховується обсяг і вартість доставки. Після чого, ми зв'язуємося з покупцем, уточнюємо комплектність (раптом щось забули замовити або навпаки включили зайву деталь).

Погоджуємо остаточну вартість з урахуванням додаткової знижки і вартості доставки. Після чого покупець оплачує рахунок, а ми відвантажуємо товар.

Як купити товар під замовлення

Потрібно оплатити аванс в розмірі 20-30% від вартості покупки. Для цього пропонуємо підписати стандартний договір продажу. Інша частина оплачується по готовності замовлення.

Способи доставки

Виберіть найбільш зручний для вас спосіб доставки. Нижче наведено порівняльну таблицю:

Спосіб доставки

Швидкість

Вартість

Якщо товар дрібний

Якщо товар великий і масивний 

Примітки

Самовивіз зі складу

+++
(отримуєте відразу)

+++
(безкоштовно)

+++
(взяв і пішов)

++
(потрібна машина)

Доступний не для всіх товарних груп, щоб забрати великий обсяг потрібен відповідний транспорт.

Адресна доставка, як по Києву так і по Україні

++
(1-3 дні, потрібно бути на місці в обумовлений час)

+
(вартість дорожча інших варіантів)

++
(вартість доставки може бути равноцінною товару)

+++
(не потрібна машина)

Замовлення приїде прямо до вас додому. Ідеально для зайнятих людей і габаритних вантажів, але вартість дорожча за інші способи доставки

Доставка на відділення компанії перевізника (Новая Пошта,  Міст Єкспрес)

++
(1-2 дні)

++
(оптимальна)

++
(оптимум)

++
(оптимум)

Оптимальне співвідношення вартості доставки, швидкості і зручності отримання.

Ми завжди допоможемо не тільки вибрати кращий товар, але і максимально зручний спосіб доставки.

Вартість і терміни доставки

Доставка малогабаритних замовлень кур'єром по Києву від 60 грн, доставка товарів середніх і великих габаритних розраховується окремо. У загальних випадках потрібно орієнтуватися на тарифи перевізників.

Розберемо різницю на прикладі доставки горищних сходів з Києва до Житомира. Відстань приблизно 150 км. Важливо! Від відстані вартість перевезення змінюється незначно.

Вага горищних сходів 25 кг, об'єм 0,36 м3, орієнтовна вартістю 3000 грн.

Перевізник

Вартість доставки, грн

Комісія за повернення оплати при отриманні

Строк доставки, днів

Підсумкова вартість доставки з оплатою при отриманні

Нова Пошта

220

2% (60грн)

1

280

МістЄкспрес

290

30грн +1,5% (75 грн)

4

365


Як бачите, лідирує «Нова Пошта», за рахунок спеціальних умов по комісії за повернення.

Крім того, у нас є кілька своїх вантажних автомобілів, і великі замовлення ми доставляємо прямо на об'єкт майже за символічну вартість.

Якщо потрібна консультація про те, як отримати мінімальну вартість доставки, телефонуйте. Ми впевнені, що зможемо домовитися.

Гарантія

Гарантія поширюється на всі товари нашого інтернет-магазину. Якщо для виробу не передбачений окремий гарантійний талон – гарантійним документом виступає рахунок або видаткова накладна з датою продажу.

Повернення і обмін товару

Якщо товар не підійшов з якоїсь причини, ви можете повернути його протягом 14 днів, згідно з чинним законодавством.

Обміну та поверненню підлягають товари, які:

Також врахуйте, що:

  1. Поверненню та обміну не підлягають наступні товарні групи:
  1. Повернення (пересилання) якісного товару здійснюється за рахунок покупця, після чого ми повертаємо гроші або змінюємо на інший товар.
  2. Пересилання та заміна дефектного, або товару, що не відповідає характеристикам, проводиться за наш рахунок. Для покупця БЕЗКОШТОВНО!

Гарантійний ремонт і заміна

Якщо дефект проявився не відразу, а через деякий час, в межах гарантійного терміну, ви маєте право на безкоштовний ремонт або заміну купленого виробу.

З технічно складними товарами, такими як бензопили, мотоблоки, кухонні комбайни і т.д. йде гарантійний талон з координатами сервісних центрів. Туди можна звертатися безпосередньо, єдиний момент, у вас повинна бути позначка про дату продажу або накладна з датою. Якщо такий документ загублений, зверніться до нас за дублікатом.

Що стосується таких товарів, як горищні сходи, фасадні, водостічні системи та покрівельні матеріали з приводу гарантійних випадків звертайтеся прямо до нас за телефонами: (0800) 50-54-52; (050) 414-92-73.