Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Сітка від птахів

Показати:
12
6 12 36
Сортувати:

Сітки для захисту від птахів заслужено включені в розділ садових сіток. Будь-якому дачникові, городники або садівникові відомо, як спритно шпаки можуть обчистити черешню, та й чагарники з ягодами для наших пернатих друзів не гірше шведського столу. Щоб зберегти врожай для себе найвигідніше купити спеціальну сітку для захисту від птахів. Вона захистить ваші ягоди і зернові на кшталт соняшнику на 100%.

Сітка від птахів. Що вище? Ціна чи користь в господарстві

Подбайте про те, щоб купити захисну сітку заздалегідь, адже коли йде дозрівання плодів рахунок йде навіть не на дні, а на години. В результаті ви отримаєте:

  • міцний і легкий захист – птахи до плодів не доберуться, рослину при цьому не буде пошкоджено;
  • сітка захисту від птахів – гнучка, довговічна, її можна купити один раз і використовувати багаторазово;
  • спокій і впевненість за смішну ціну, адже це єдиний, абсолютно надійний спосіб захисту на відміну від різних відпугачів з тріскачками, на які птахи, напевно, дивляться з неабиякою часткою гумору.

Установка захисту не потребує особливих навичок і кваліфікації, кущ просто накрити і зафіксувати кілочками. А щоб накинути сітку на дерево, закріпіть один край до палиці, а потім перекиньте через дерево. Якщо не впевнені, що зможете перекинути, скористайтеся довгими жердинами, наприклад, плодозбиральні, і перетягніть палицю із закріпленою сіткою через крону дерева з їх допомогою.

Сітки для захисту врожаю від птахів, поряд зі шпалерними сітками мають найвигідніше співвідношення ціна/якість/окупність серед товарів для саду та городу.

Вирішуєте купити сітку для захисту від птахів через інтернет або на ринку

В інтернет-магазинах нижча ціна, але товар не можна «помацати» і купити прямо зараз, адже термін доставки 1-2 дні.

З іншого боку, якщо вивчити властивості заздалегідь - матеріал, товщину нитки, питому міцність і т.д., то можна реально заощадити. Адже на садових ринках особливо невеликих міст продають, як правило, найдешевші і часто неякісні матеріали, повернути і обміняти які не можна.

При замовленні через інтернет магазин:

  • Ви оплачуєте товар тільки після отримання;
  • у вас є 14 днів, щоб повернути або обміняти товар, якщо вас не влаштувала якість.

Якщо у вас є питання щодо конкретної сітки, наприклад, для захисту від птахів, телефонуйте. Допоможемо підібрати потрібний розмір і запропонуємо зручний спосіб доставки.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.