Бордюрні стрічки

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Бордюрна стрічка — це смуга з міцного і гнучкого пластику. Вона закопується вертикально в ґрунт і слугує для обрамлення клумб, поділу зон між газоном і квітником. І навіть для багаторівневих квітників - це де є перепад рівня землі. Далі ми докладніше розберемо - як застосовувати пластикові бордюрні стрічки для газонів, квітників і дерев. Чи вигідно придбати садову бордюрну стрічку для плодових рослин. Які є аналоги серед декоративних огорож, які вигоди використання, рівень цін і місця де можна їх купити, як встановити та про багато інших питань.

Бордюрна стрічка — приклади використання

Гибкая-бордюрная-лента.jpgВолнистая-бордюрная-лента.jpg

Отже, пластикові бордюри для клумб використовують в основному для:

 1. Створення чіткої межі ґрунту, наприклад, на клумбах або грядках.
 2. На доріжках, для запобігання пересипання піску, камінчиків.
 3. Для захисту від бур'янів. Бордюрна стрічка відсікає кореневу систему трав і бур'янів, і вони не проростають усередині клумби. Огороджена територія буде надійно захищена від проникнення непотрібної рослинності. На відміну від палісадів — які захищають більше від дитячих ніжок і садової техніки, ніж від бур'янів. 
 4. Бордюрна стрічка для газонів не гниє і довго протистоїть ультрафіолету, а значить багаторазово окупить свою ціну.
 5. Так само для садової бордюрної стрічки не страшні цвіль і мох, і вона також припиняє їх зростання і поширення. Через те, що не буде процесів гниття і покриття цвілі, рослини будуть здоровими і міцними.
 6. І звичайно бордюрна стрічка, як і пластикові огорожі, виконує функцію декору. І тільки для краси купити бордюрну стрічку вже достатній привід. За її допомоги газон, клумба або будь-яка інша ділянка буде мати доглянутий вигляд. Відразу буде видно, що у даної ділянки є господар.

Як вибрати бордюрну стрічку

Потрібно сказати, що дана продукція вже досить давно увійшла на наший ринок, і тому заплутатися в аналогах дуже просто, а зробити вірний вибір, навпаки стало не легким завданням. Безліч виробників пропонують величезну різноманітність. При цьому не дуже зрозумілі основні критерії вибору. І так, як обрати бордюрну стрічку для грядок?

Перед тим як придбати бордюрну стрічку врахуйте:

 1. Уф-стабільність — один з основних критеріїв вибору садової стрічки, так як земля, осідаючи, звільнить частину стрічки, яка раніше була прихована. І якщо матеріал схильний до вигорання, різниця в кольорі буде сильно помітна.
 2. Склад матеріалу — основний критерій. Дуже важливо, щоб матеріал був не токсичний, не розпадався під сонячними променями, був екологічно безпечним. Залишається питання як це перевірити? Адже далеко не всі продавці мають сертифікати якості та відповідності. Ми радимо не купувати товар на стихійних ринках і вибирати європейських виробників.

Але для ще більшої простоти вибору, ми це зробили за Вас. Стратегія нашого магазину «Наша Стройка» — це продаж тільки якісного і потрібного товару. Тому ми вже вибрали серед різних країн виробників (Китай, Росія, Польща, Німеччина) ті товари, за які нам не буде соромно і в якості яких ми впевнені на 100%.

Тому купити бордюрну стрічку у нас завдання досить просте. Вам залишилося вибрати тільки її висоту. Як це зробити? Що б відповісти на це питання, потрібно розуміти, як встановлюється Бордюрна стрічка для клумб.

Бордюрна стрічка садова — етапи установки і вибір висоти

Для цього потрібно пройти три нескладних етапи:

 • вирити канавку глибиною 10-20 см;
 • встановити стрічку в цю канавку вертикально (край повинен виступати на 2-3 см);
 • засипати землею канавку.

Отже, стрічка встановлена. Іноді за нею використовують декоративний паркан, палісад, або іншу декоративну огорожу. Щоб вирішити, якої висоти Вам потрібна бордюрна стрічка - потрібно визначитися, наскільки ви хочете, що б вона виступала над землею (що вона буде захищати і наскільки її буде видно).

Є кілька варіантів висоти:

 • 9 см — в основному використовують для поділу території, огорожі від бур'яну і подібних цілей;
 • 15 см — для огорожі клумб, ділянок, не сильно помітна чужому погляду, але дуже організовує простір і надає завершений вигляд;
 • 20 см — для виконання всіх функцій, плюс декор;
 • 28,5 см — найвища стрічка модельного ряду.

Купити бордюрну стрічку в Києві і в Україні з доставкою.

Навіть якщо Ви живете далеко від Києва або нашої філії в обласному центрі, ми відправимо пластикову бордюрну стрічку на найближче відділення поштової служби. Працюємо як з державною Укрпоштою, так і з комерційними перевізниками. Від Вас не потрібна передплата - посилка приїжджає на Вашу адресу, Ви оглядаєте її і, якщо все в порядку, платите за фактом отримання.

Бажаємо вам швидкої, приємної і якісної покупки. Чекаємо на Ваші запитання, а також на фотографії клумб і ділянок!

Питання, що часто виникають про бордюрні стрічки:

 • ❓ Яких кольорів бувають бордюрні стрічки?
 • Бордюрні стрічк