В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Соковичавниці

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Соковижималки ― різновид побутових кухонних пристроїв для одержання соків з фруктів, овочів і ягід. Натуральні, зі свіжих і якісних продуктів, вони без барвників та консервантів, безпечні для споживання дітям і дорослим. Щоб вдало підібрати та купити соковижималку, розглянемо особливості будови, принципи роботи та функціонал.

 Соковижималки.jpg

Якими бувають соковижималки для кухні: види та характеристики

Залежно від принципу роботи, виробники побутової техніки пропонують купити соковижималки: відцентрові, шнекові, або ручні.

Відцентрові соковижималки

Складаються з плоского гострого леза, яке обертається зі швидкістю ― від 3000 до 6000 об./Хв. Методом центрифугування, сік відділяється від м'якоті, після чого проходить через фільтр, який додатково відокремлює рідину від макухи. Готовий до вживання сік потрапляє в контейнер, розташований в нижній частині. 

Цей вид має великий за розміром жолоб, дозволяє класти туди більші за розміром продукти, щільніші за текстурою, наприклад цілі яблука або моркву, без попереднього нарізання. А це в декілька разів скорочує час підготовки. Окремі моделі придатні для обробки листової зелені та м'яких водянистих фруктів.

Завдяки високій швидкості роботи, щоб приготувати 200 мл свіжого напою йде не більше 2 хв.

До незначних недоліків відносять підвищений рівень шуму під час роботи та тепло, що виникає через швидкості обертання леза. Останнє призводить до мінімальної втрати поживних речовин і утворення надмірної кількості бульбашок та піни, що викликає окислення соку.

Догляд за відцентровою сокочавилкою легкий, знімні деталі придатні для миття в посудомийній машині.

Відцентрові соковижималки.jpg

Шнекові соковижималки

Універсальна соковижималка, застосовується для виготовлення не тільки соків, а й смузі. Працює за принципом холодного віджиму: 

  • подрібнення відбувається за допомогою шнеків з гострими металевими зубцями;
  • пресування продуктів через притискання їх до сітчастих стінок;
  • рідина проходить через сітку, а м'якоть переходить в окремий відсік.

Попри повільний час роботи та швидкість, соковижималку купити варто для всієї родини, щоб насолоджуватися якісним густим фрешем, без піни та окислення.

Уповільнений процес віджиму на швидкості 80 об. /Хв займає більше часу, але не нагріває сік, що дозволяє зберегти більше антиоксидантів, ферментів, вітамінів і мікроелементів. Ще одна особливість та перевага — це зменшена кількість м'якоті та відходів. Підходять для роботи з твердими продуктами для отримання соєвого та горіхового молока. Наприклад після роботи шнекової соковижималки для яблук, отриманий сік можна зберігати до двох діб.

Соковижималки для томатів шнекового типу з легкістю переробляють м'яку структуру. Її не зупиняє наявність насіння, шкірок та інших відходів. Видавлювання може тривати довго та безперервно, при цьому ви самостійно контролюєте весь процес.

Шнекові соковижималки.jpg

Ручні шнекові соковижималки

Бюджетний варіант, який працює без використання електроенергії, але потребує фізичних зусиль споживача соку.

Зовні схожа на м'ясорубку з довгастим носиком. Усередині розміщений шнек, який перетирає продукти і відділяє сік за допомогою спеціального сита. Рідина стікає через отвір знизу у корпусі. М'якоть та відходить виходять через спеціальний отвір. Обладнані регульованою системою кріплень до різних поверхонь.

Ручні шнекові соковижималки.jpg

Соковижималки для цитрусових

Поділяють на професійні великогабаритні та компактні для домашнього використання. Останні можуть бути ручними або працювати від електромережі. Ручні моделі, всупереч докладеним фізичним зусиллям, зберігають значно більшу кількість поживних речовин у кінцевому продукті. Завдяки невеликим розмірам можна отримати склянку цитрусового соку до сніданку, основу для маринаду мяса, взяти її у подорож або пікнік.

На що звернути увагу коли хочеш купити соковижималку

При виборі соковижималки для дому обов’язково зверніть увагу на такі характеристики:

  1. Потужність роботи соковижималки в діапазоні від 250 до 1500 Вт. Від цього показника залежить, які продукти вона зможе подрібнювати, чистота та прозорість одержуваного соку. Висока швидкість роботи соковижималки додає готовому напою надлишок м'якоті та піни. Для побутових щоденних потреб достатньо потужності 250-500 Вт, але якщо необхідно регулярно переробляти велику кількість плодів, зверніть увагу на потужніші моделі.
  2. Кількість швидкостей передбачає різні режими роботи для овочів і фруктів від 1 до 10. Наприклад, при сповільненій роботі з м'якими ягодами малини, ожини чи персиків отримаємо віджим прозорого соку.
  3. Матеріал та міцність корпусу ― пластикові легкі, мають лаконічний зовнішній вигляд, але досить крихкі і нестійкі до механічних пошкоджень. Металеві виготовляють з нержавіючої сталі або анодованого алюмінію. Такий матеріал підкреслює стильний вигляд, та перешкоджає утворенню відбитків пальців на покритті.
  4. Об'єм резервуара для соку та м'якоті підбирають залежно від  кінцевої кількості готового продукту. Він може становити від 0,2 л для однієї та до 2 л для значної кількості людей. Чим більший розмір контейнеру, тим рідше потрібно припиняти роботу, щоб вийняти відпрацьовані відходи.
  5. Ширина отвору для завантаження ― середня величина в діапазоні від 3,5 до 9 см, дозволяє визначити чи будете ви подрібнювати попередньо плоди чи можете відразу обробити ціле яблуко або моркву.
  6. Система керування може бути кнопковою або електронною. Здебільшого управління двигуном, його ввімкнення відбувається через кнопку запуску. Зокрема у шнекових моделях передбачений режим реверсу для видалення надмірної кількості макухи.

До комплекту багатьох соковижималок входять додаткові аксесуари та обладнання ― піновідсікач, додаткові ємності, щіточки для чищення.

Купити соковижималку та побутову техніку в інтернеті

Інтернет-магазин «Побудуй» пропонує окрім будівельних матеріалів та товарів для дому придбати побутову техніку для кухні ― міксери, м’ясорубки, кухонні комбайни, мультиварки та соковижималки від українських та європейських виробників. 

У каталозі за допомогою фільтрів ви знайдете необхідний для ваших потреб товар. Актуальна ціна зазначена під кожною позицією. Перед покупкою скористайтеся консультацією працівників інтернет-магазину. Замовлення, оформлюйте зручним способом ― через телефонний дзвінок, форму «Купити», соціальні мережі, або повідомлення на сайті.


Питання, що часто виникають про соковичавниці:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Соковичавниці?
  • Ціна на Соковичавниці від 799 до 11 999 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Соковичавниці?
  • Соковичавниці Ardesto

    Соковичавниці Electrolux

    Соковичавниці Gorenje

    Соковичавниці Panasonic

    Соковичавниці Philips