Огорожа для палісадника

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Слово палісад має багато значень. Представляємо Вам вид декоративних огорож - пластикові палісади. Вони призначені для огородження клумб. Дане огородження для клумб не просто буде виконувати функцію огорожі та поділу, а також вигідно і красиво буде підкреслювати Ваші декоративні задумки.

При цьому акуратна ділянка в нашій країні давно вже норма. Тепер важливо не просто догляд за ділянкою. Всі ми хочемо, щоб наша ділянка була унікальною. Саме для цього створені пластикові огорожі для клумб, або як ми їх називаємо палісади. Невеликий розмір кожного елемента дозволяє змонтувати палісад будь-якої форми.

Огорожа для палісадника – способи застосування

Застосування і установка такої огорожі настільки прості, що інструкції або додаткової інформації Вам не знадобиться.

При цьому навіть в такому простому продукті все одно варто бути обережним при виборі. Справа в тому, що матеріал, з якого зроблені дані садові огорожі повинен бути максимально стабільний до УФ випромінювання, не розсипатися під сонячним промінням, і дуже важливо щоб матеріал не вигорав.

Щоб бути в цьому впевненим радимо Вам обирати Європейських виробників, з широкою лінійкою продуктів, а також купувати в тих точках продажу, яким Ви довіряєте.

Огорожа для палісадника – правила установки

Популярним в нашій країні є використання декоративної садової сітки, як окремий елемент, так і в комплексі з бордюрними стрічками і палісадами. Так роблять, коли за допомогою бордюру надають форми, поділяють газони і хочуть для декорації не просто бордюр, а більш декоративний матеріал. Тоді вздовж лінії пластикового бордюру встановлюють палісад, а ділянку огороджують спеціальними декоративними сітками.

Важливо, що дані пластикові огорожі можна використовувати не тільки для клумб. Дуже красиво виглядають доріжки і стежки прикрашені ними. Палісад використовують так само для огорожі штучних копанок, ставків і подібних конструкцій.

Купити якісну огорожу для палісадника в інтернет-магазині

Купити пластикові палісади в Києві і будь-якому іншому регіоні України дуже просто. Варто тільки зателефонувати в інтернет-магазин «Наша Стройка» або оформити заявку онлайн! Ми з радістю допоможемо визначитися з видом і кількістю матеріалу.

Питання, що часто виникають про огорожа для палісадника:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Огорожа для палісадника?
 • Ціна на Огорожа для палісадника від 190 до 663 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Огорожа для палісадника?
 • Огорожа для палісадника Bradas

  Огорожа для палісадника Cellfast

  Огорожа для палісадника Luminovo

  Огорожа для палісадника Maxpol

  Огорожа для палісадника Prosperplast