В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Компостер

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

У спеціалістів з вирощування розсади і працівників тепличних господарств існує вираз «підгодувати рослину». Це означає, що рослині потрібні добрива. Органічні або мінеральні в залежності від методики вирощування. Найкращим серед органічних добрив є гній та компост. Саме вони містять максимум речовин корисних для росту і розвитку рослин. Можна звичайно придбати необхідні добрива, але краще зробити це самостійно вдома, і отримати добрива за мінімальною ціною.

Садові компостери в роботі.jpg

Що являє собою компостер для дачі

Садові компостери – це міцні та місткі контейнери, які можна купити в садово-городніх магазинах. Їх основна перевага в зручності та практичності, в першу чергу, це прекрасний спосіб для приготування екологічно чистого органічного добрива для рослин. По-друге, компостер вирішує питання утилізації органічних решток (залишки їжі, листя та скошена трава, кора дерев, фекалії). Поступово закладаєте в компостер органічні відходи і через декілька місяців отримуєте високоякісне добриво для садово-городніх рослин.

Дуже важливо встановити контейнер для компосту в зручному місці на садовій ділянці чи городі, а саме:

  • не занадто близько до будівель – для того щоб мати круговий доступ, краще залишити проміжок близько 1 метра, так як готове добриво потрібно діставати через знімні кришки в нижній частині компостера;
  • компостер повинен знаходитися в затінку – (крона дерева або під навісом з сітки для затінення), тоді процес біологічного розкладу буде проходити правильно;
  • ставити компостер краще там, де буде найкращий контакт з ґрунтом, для перетворення органічних решток в добрива необхідні «працівники»: мікроорганізми, личинки, черви;
  • дуже важливою є мікроциркуляція повітря, нижнім шаром краще зробити дрібні гілочки, які не-будь гранули, тріски.

Садові компостери.jpg

Чому ми рекомендуємо придбати садові компостери Thermoquick

Компанія Remaplan (Німеччина) детально вивчила всі нюанси та дрібниці в процесі дозрівання компосту. Також інженери створили конструкцію максимально зручною і технологічною, а значить доступною за ціною, щоб можна було без зайвих проблем дістати готовий компост і завантажити нову порцію сировини. Результатом став вихід серії компостерів Thermoquick, які: 

  1. Прості в установці. Не потребують великих зусиль і додаткового обладнання для монтажу і складання. У випадку необхідності, його легко перемістити в нове місце. 
  2. Виготовлені з якісного пластику. Матеріал компостера – високоякісний УФ-стабілізований пластик, що не втрачає колір в процесі експлуатації, не тріскається під дією сонячного проміння чи низьких температур. 
  3. Завдяки покращеній системі аерації – перешкоджає загниванню органічних решток.
  4. З усіх сторін оснащені дверцятами з надійною фіксацією.
  5. Не поширюють неприємні запахи – на відміну від компостної ями. 
  6. Компактні і не займають багато місця, що є безперечною перевагою в випадку нестачі території присадибної ділянки або дачі.
  7. Вдовольняють будь-які запити в розмірах. Компостери Remaplan можна придбати у трьох типорозмірах: 400 літрів, 600 літрів, 800 літрів.

Окрім того, ми регулярно проводимо сезонні розпродажі та різноманітні акції, що дозволить купити садовий компостер за привабливою ціною.

Питання, що часто виникають про компостер:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Компостер?
  • Ціна на Компостер від 948 до 11 686 грн.