0 грн. 0

Пінопласт

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Найпростіший та найбільш доступний утеплювач – це пінопласт. У нього є як переваги, так і недоліки, але майже всі вони компенсуються низькою ціною пінопласту. Тому, переважна більшість будівельників зупиняють свій вибір на пінопласті. Подібний вид утеплювача активно застосовується в ролі термоізоляції протягом тривалого часу для великих будівельних об'єктів. Але основна сфера – це приватні будинки, оскільки для будинків вище 9 поверхів пінопласт не проходить за вимогами пожежної безпеки.

Що таке пінопласт – конструктивні особливості

Пінопласт є особливою спіненою масою, яка поставляється у вигляді панелей. Подібні панелі мають легку вагу, так як їх внутрішня поверхня заповнена повітрям. Переважна частина матеріалу складається з нерухомого повітря, який відрізняється прекрасними теплоізоляційними властивостями. Переваги пінопласту:
  • прекрасні теплоізоляційні властивості 0,037 Вт/м*С – найкращий показник в класі;
  • пінопласт легкий і зручний в монтажі – обробити, різати фрагменти легко та просто;
  • добре зчіплюється з клейовими розчинами, міцно фіксується на довгі роки;
  • низька ціна пінопласту – найдоступніша в класі теплоізоляційних матеріалів.
Недоліки пінопласту:
  • матеріал горючий – правда у якісний пінопласт додають речовини, які знижують схильність до займання;
  • матеріал крихкий та погано справляється з перепадами та нерівностями стін, до того ж при усадці і русі стін, є ймовірність розтріскування.
Вибір на користь даного виробу гарантує якісне утеплення стін. Як правило, процес утеплення виконується зовні будівлі, при цьому, точка замерзання переміщується ближче до зовнішньої частини стіни, запобігаючи потрапляння холоду всередину приміщення. Із зовнішнього боку виріб вкрито досить міцним шаром штукатурки.

Чому варто купити пінопласт?

Якщо ви хочете купити пінопласт, то попередньо необхідно ознайомитися з основними характеристиками та особливостями цього матеріалу, а також його ціною. Даний вид повітряного і легкого утеплювача абсолютно безпечний для здоров'я людини. Цей фактор є запорукою комфортного проживання в будь-який час року: теплі зими і прохолодне літо.

Крім того, він довговічний та може прослужити 30-40 років за умови якісного покриття штукатурним шаром. Активно застосовується як всередині, так і зовні будівель, не пропускає вологу та повністю гіпоалергенний. Матеріал позбавлений виникнення цвілі, грибків і комах.

Склад виробу має прямий вплив на показники міцності, щільності та стійкості до механічних пошкоджень. Саме з цих причин підходити до процесу придбання слід досить відповідально і кваліфіковано.

Питання, що часто виникають про пінопласт:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Пінопласт?
  • Ціна на Пінопласт від 12 до 810 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Пінопласт?
  • Пінопласт Shtock