0 грн. 0

Альтанки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Садові альтанки це не тільки зручно, але і корисно. Серед садових меблів вони займають лідируючу позицію за популярністю. Це стає зрозуміло для всіх з приходом весни, початком використання мангалів і відкриттям сезону шашликів. Вітер комарі, дощ чи сонце, все це стане перепоною для приємного проведення дозвілля на природі.

Альтанки – найкраще місце для вечірніх посиденьок

Загалом це конструкція з металевого каркасу, обтягнута міцною тканиною. В народі їх ще називають « павільйон садовий» або «шатер садовий». Збірна переносна конструкція дозволяє використовувати як на вихідних на дачі, так і брати з собою на пікнік. Металевий каркас складається з різних деталей, легко та швидко збирається і розбирається, зберігається в спеціальному чохлі.

Тканинна складова конструкції виготовлена з міцної тканини, частіше синтетичної, в зібраному вигляді компактна і не займає багато місця. Саме завдяки цьому садові палатки легко транспортуються будь-яким транспортом, починаючи від особистого автомобіля. А при великому бажанні, Ви можете переносити і на «своїх двох». Різноманіття конструкцій, моделей і кольорових гамм, дозволяє вибрати шатер для відпочинку на будь-який смак.

Вибираємо садовий павільйон

Отже, з чого почати вибір? Звичайно з ідеї. Добре було б намалювати в голові картинку, яким Ви хочете його бачити. Тоді залишиться лише знайти, вибрати і вписати в кошторис.

 1. В залежності від форми павільйони для дачі бувають квадратні, прямокутні шестигранні та круглі.

 2. За конструкцією можна виділити два основних типи – зі стінами та без них. Якщо основна задача це створити тінь, то Вам достатньо буде купити садовий павільйон в вигляді чотирьох ніжок накритих дахом. Якщо потрібен буде захист від вітру, комарів і мошок, то вибирайте моделі зі стінками. Стінки зроблені також з тканини, за необхідності фіксуються і піднімаються.

 3. Москітна сітка – ще один корисний аксесуар. Може входити в комплектацію або продаватися окремо. Зручна тим, що за необхідності опускається, а коли в ній немає потреби, можна її підв’язати щоб не заважала.

Альтанки – вибираємо найкращий варіант павільйон чи шатер

Призначення напряму залежить від запланованої події.

 1. Збираєтеся організувати пікнік на дачі, в саду або на природі? Використовуйте садовий павільйон в якості навісу над швецьким столом. Це зручно для всіх гостей, і практично і безпечно для здоров’я, так як продукти не будуть псуватися під прямими сонячними променями.

 2. Йдете на природу? Готуєте бриль чи барбекю? Візьміть з собою переносний садовий павільйон, і тоді непогода не застане Вас зненацька. 

 3. Якщо Ваш відпочинок на природі запланований на декілька днів, то кращого місця для спільної столової та зберігання продуктів не знайти.

 4. Звичайному відпочинку він додасть романтики – наприклад, тільки почало темніти, і тут пішов дощ, замість того, щоб розійтися по палаткам, можна зібратися під його куполом і весело провести час під гітару. Гарний варіант вогнища за дощової погоди.

 5. Їдете на пляж? Всім відомі рекомендації лікарів, що на пляжі краще знаходитися до 12 або після 16 години вечора, оскільки вдень сонячна активність дуже шкідлива для організму. Сховатися від прямих сонячних променів допоможе альтанка для саду.

Одним словом садовий павільйон ніде зайвим не буде.

Купити садовий павільйон для дачі

Окремо потрібно сказати про користь павільйону для дачі. Якщо Ви ще не встигли встановити стаціонарну альтанку? Часто ходите на рибалку? Любите обідати надворі, але залишати альтанку на вулиці в будні дні не наважуєтеся? Садовий павільйон виконує саме цю функцію. Застосування може бути найрізноманітніше і найнеобхідніше – все, на що вистачає фантазії. Адже головне, що він створює затінок, захищає від опадів і шкідливих комах.

Питання, що часто виникають про альтанки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Альтанки?
 • Ціна на Альтанки від 903 до 8 006 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Альтанки?
 • Альтанки Engard

  Альтанки Ranger

  Альтанки Time Eco