0 грн. 0
Фільтр:

Оригінальні гаджети

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Для чого існують оригінальні гаджети? Для того, щоб зробити Ваше життя зручнішим і веселішим. А якщо ці незвичайні предмети вручити комусь в якості дарунку – буде вдвічі приємніше. Оскільки це 100% не очікувано і корисно. Такі подарунки не будуть припадати пилом в шафі, чи даруватися «по колу».

Що таке оригінальні гаджети?

Легше всього пояснити на прикладі. Ви любите читати вночі книги чи журнали? А в кімнаті з Вами в цей час хтось спить? В такому випадку основний освітлювальний прилад увімкнути не можна. Залишаються варіанти:

  • Увімкнути нічник і псувати зір, так як він не призначений для читання;

  • Освітлювати собі сторінки ручним ліхтариком, що створює незручності;

  • Вибрати спеціальний оригінальний гаджет – світильники для читання книг в нічний час. Нотку унікальності додає функція закладки чи можливість одягати його на шию.

Прикольні і корисні гаджети – 2 в одному

Унікальні предмети можуть бути прикольними і корисними одночасно. Особливо це важливо, якщо Ви купуємо оригінальні гаджети в якості подарунку. Подаруйте набір з бамбукової мишки і клавіатури. А якщо на додачу до цих комп’ютерних аксесуарів додати бамбукову підставку під ноутбук, то подарунок запам’ятається надовго.

До прикольних і корисних речей одночасно відносяться насадки для крану і душу. Складова «прикольності» – це підсвічування води в різні кольори. А корисність полягає в тому, що колір залежить від температури води. Включивши кран потрібно рукою пробувати холодна чи гаряча вода. Визначити температуру води можна буде візуально. Це і гарно і корисно.

Оригінальні гаджети для комп’ютера

Зачепивши тему комп’ютерів, можна вибрати та купити гаджети з різноманітними функціями. Краще без зайвих слів перерахувати найпопулярніші цікаві та незвичайні:

  • Мишка на палець;

  • Колонки з фонтаном, що танцює;

  • Аудіоколонку у вигляді черепахи з протектором зоряного неба;

  • Міні аудіоколонки;

  • Пилосос для клавіатури, та багато чого іншого.

Тільки врахуйте, що майонез та кетчуп з клавіатури з допомогою пилосмоку не видалити☺.

Купити оригінальні гаджети для щоденної роботи

Існує група предметів, що можуть урізноманітнити і прикрасити наші робочі будні. До того ж вони допомагають нам працювати і дивувати партнерів, клієнтів та співробітників. Чи візитівка-калькулятор – завжди під рукою, завжди готова прийти на допомогу і займає дуже мало місця.

Вибирайте і купуйте цікаві, прикольні гаджети в магазині «Наша Стройка». Залишайтеся в душі дитиною, прикрашайте свої будні дрібними незвичайними і цікавими предметами. Тоді фраза «кожен день як свято» стане Вашим життєвим девізом.

Питання, що часто виникають про оригінальні гаджети:

  • ❓ Які популярні бренди в розділі Оригінальні гаджети?
  • Оригінальні гаджети UFT-Ukraine