В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Наждачний папір

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Наждачка, вона ж шліфувальний папір – це матеріал з наклеєною абразивною крихтою. Призначений для обробки дерев'яних, металевих і керамічних поверхонь. Залежно від розміру зерна виділяють крупний, середній і дрібний наждачний папір (нулівку). Основа, на яку нанесений абразивний шар теж може бути різною. Зараз розберемося, як і для чого застосовувати кожнен різновид.

Наждачка.jpg

Різновиди і властивості наждачного паперу

За допомогою наждачного паперу можна видаляти дефекти, зняти іржу, фарбу і навіть змінити форму деталі.

  1. Грубозернистий наждачний папір. Розмір частинок від 500 мікрон до 1 мм. Таку потрібно купити для грубої обробки, видалення задирок, слідів лиття, зняття іржі, фарби, заокруглення гострих країв деталі.

  2. Середньозернистий наждачний папір (200-500 мікрон) ним також можна знімати старі покриття або іржу. Але також він підходить для первинного згладжування і вирівнювання поверхні, особливо при обробці дерева. Середньозернисті шифрувальну папір потрібно купувати коли треба зняти помітний шарі не залишаючи при цьому помітних подряпин.

  3. Дрібнозернистий наждачний папір застосовується для шліфування та підготовки до полірування. Розмір частинок менше 200 мкм, а якщо менше 50 мікрон, то це дуже дрібна аж до так званої «нулівки».

Не плутайте поняття щільності і зернистості наждачного паперу. Щільність - це ступінь заповнення гострими абразивними гранулами поверхні паперу. Щільність буває від 65% і майже до 100%. Не завжди чим більше, тим краще. Наприклад, при обробці пластику, дерева або шліфуванні стін дуже щільний наждачний папір швидко заб'ється (гострі краї потонуть в пилу з дрібних частинок матеріалу). Зернистість же позначає розмір абразивних частинок.

Зернистість наждачного паперу.jpg

Основи для наждачного паперу бувають:

  1. Паперові – це як самі прості і доступні за ціною варіанти, так і вологостійкі. Папір добре тримає форму не розтягується і на ньому добре утримується абразив всіх розмірів. Вологостійкий наждачний папір потрібно купити для процесів «мокрої шліфовки» із застосуванням спеціальної пасти. Так обробляють камінь, скло та інші подібні матеріали. Наприклад, можна усунути тріщини і подряпини з автомобільних фар або навіть лобового скла.

  2. Тканинна основа відмінно підходить для шліфувальні машини та шліфувальних верстатів з стрічковим механізмом протягання наждачного паперу. Тканинна основа набагато міцніша паперової, вона гнеться і скручується, легко огинає деталі будь-якої форми, але розтягується. Від цього злітає і кришиться абразивний шар.

  3. Фіброва основа йде для змінного покриття шліфувальних дисків. Такі диски незамінні при підгонці і шліфування каменю і керамограніту.

  4. Комбінована основа об'єднує в собі переваги паперової та тканинної основ. Недолік один – висока ціна.

Саме абразивне покриття роблять з:

  1. Алмазна крихта – найміцніший і гострий абразив, але ціна дуже висока. Колір сріблясто-сірий.

  2. Окис алюмінію – хороший тим, що при роботі від гранул відколюються дрібні фрагменти і знову виходить гостра кромка.

  3. Гранат – твердіший ніж окис алюмінію, але швидше зношується. Найкраще підходить для деревини.

  4. Електрокорунд – дуже твердий і стійкий матеріал. Справляється з обробкою не тільки сталевих, але і титанових деталей. Ціна висока, тому у вільному продажу практично не зустрічається.

  5. Кварц – найпоширеніший абразив для скла та оптики. Ще його називають скляна шкурка.

  6. Карбід кремнію один з кращих матеріалів для шліфування металів, зняття фарби або іржі. Досить поширений і доступний за ціною.

Продається наждачний папір в рулонах і листах. Можна купити спеціальні виконання де наждак відразу наклеєний на пористу губку або на інструмент різної форми для специфічних завдань.

Вигідно купити наждачний папір в магазині Побудуй

По-перше, ми великий інтернет-магазин крім витратних матеріалів для шліфування й обробки поверхонь у нас є:

  • електроінструмент – шуруповерти, шліфувальні машини, електролобзики;

  • сухі будівельні суміші в тому числі клей, як для плитки, так і для фасадного утеплювача.

  • є ручні інструменти на зразок стамесок, рубанків та столярних наборів.

По-друге, відпрацьована система обробки і доставки замовлень. Як Новою Поштою, так і власна доставка по Києву.

Якщо є питання щодо вибору, термінів доставки і формі оплати при покупці наждачного паперу телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про наждачний папір:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Наждачний папір?
  • Ціна на Наждачний папір від 5 до 2 988 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Наждачний папір?
  • Наждачний папір BOSCH

    Наждачний папір DeWALT

    Наждачний папір Graphite

    Наждачний папір Haisser

    Наждачний папір Intertool