0 грн. 0

Ножі для газонокосарок

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Ніж для газонокосарки - це головний її ріжучий елемент. Від його гостроти буде залежати якість косіння газону. Чим він гостріший - тим більш чітким і менш травматичним буде зріз трави. Під час експлуатації техніки вони не тільки затупляются, але і деформуються. Тому необхідно постійно стежити за їхнім станом і своєчасної заточуванням. У разі необхідності купити ніж для газонокосарки можна в нашому інтернет-магазині "Наша Стройка".

Ножі для газонокосарки.jpg

Які види ножів для газонокосарки бувають

Ножі для газонокосарки можна розділити на три групи:

  • для косіння (звичайні);
  • Ножі для косіння (звичайні).
  • універсальні;
  • для мульчування.
  • Ножі для мульчування.jpg

Головним завданням ножів для косіння є безпосередньо скошування трави. Вони мають прямокутну форму. Їх леза довгі і широкі. Вони мають односторонню заточку, а на краях присутній легкий вигин. Він необхідний для відкидання скошеної трави в травозбірник. Завдяки високій швидкості обертання ножа він також виконує подрібнення трави. Але таке подрібнення є досить грубим.

Універсальні варіанти мають більш виражений плавний вигин поверхні від центру до країв. Це дозволяє не тільки скошувати траву, а й подрібнювати її. При цьому ступінь подрібнення буде не дуже високою.

Ножі для мульчування мають Z-подібну форму. Найчастіше на кінцях їх лопатей роблять додаткові ріжучі зубці. Завдяки цьому вони здатні подрібнювати траву до дуже дрібних фракцій.

За типом конструкції ножі можуть бути дво- або чотирьох-лопатевими. Продуктивність останніх значно вища. Вони, як правило, використовуються для м