Тачки садові та будівельні

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Здавалося б, що може бути простіше, садової тачки або візка? Напевно, тільки сокира. Купив садову тачку і возиш. Але хотілося б купити її назавжди, або як мінімум років на десять. Щоб колеса трималися, ручки не злізли в перший же тиждень, довго не іржавів кузов. У цьому розділі нашого інтернет-магазину представлені будівельні та садові тачки, навантажувальні візки для складів будівельних магазинів. Розберемо різновиди та критерії якості для кожного виду тачок.

Тачка садова – особливості та переваги

Як правило, садові тачки легкі і недорогі, призначені для перевезення на невеликі відстані добрив на город до парника або теплиці, сміття після розчищення саду або видалення бур'янів, інструменту, картоплі, яблук (добре, що Україна – країна садів), тощо. Тачки бувають:
 1. Одноколісні або двоколісні. Одноколісні садові тачки, крім доступної ціни хороші мобільністю і портативністю. Вони проїдуть в усі хвіртки, двері халуп, пташників, тощо.
 2. Двоколісні тачки більші за обсягом, стійкіші, в них зручно завантажувати у великих кількостях вантаж по типу свіжоскошеної трави, прибраних бур'янів, врожаю гарбуза і т.д. Але перед тим як купити двоколісну садову тачку переконайтеся, що вона по ширині пройде по всіх доріжках, хвіртках, воротах.
 3. З фарбованим або цинковим кузовом. Переважна більшість сучасних садових тачок продаються з цинковим кузовом. Він стійкий до іржі, краще витримує кислі і лужні середовища. Перевагою фарбованої поверхні є низька ціна та можливість без зусиль самостійно перефарбовувати вашу садову тачку в будь-який колір.
 4. З пневматичними або литими колесами. Литі дешевше, їх неможливо проколоти, але функцію амортизації вони виконують гірше. Якщо добре навантажену садову тачку з литими колесами котити по стежці з нерівностями та горбами, вона буде сильно підстрибувати, а ривки ручок віддаватимуть в руки. Тому литі колеса ставлять на легкі садові тачки або на складські візки, які призначені для рівних поверхонь. Пневматичні шини – накачуються повітрям так само, як автомобільні та велосипедні, насоси підходять ті ж.
Купити такі колеса можна у великих господарських магазинах, будівельних супермаркетах, у відділах все для саду, або через інтернет.

Тачка будівельна – особливості та переваги

Будівельні моделі візуально можуть бути схожі на садові тачки, але у них міцніше рама, мають підшипникові вузли на колесах. Також, кузов зроблений з більш товстого сталевого листа, оскільки на них часто будуть вантажити і висипати абразивні матеріали на зразок піску та щебеню. Колеса великі й надувні, а не з литої гуми як у багатьох садових моделей.

Одноколісні будівельні тачки відрізняються від садових більш широким розташуванням ручок (щоб людина могла зручно вміститися між ними), і більш пологим кутом на передній частині кузова. Це зроблено для того, щоб витрачати менше сил на вивантаження сипучих матеріалів.

Будівельні тачки розраховані на тривалу експлуатацію у важких умовах будмайданчика, а тому поверхня повинна бути стійка до вапняних та цементних розчинів, потраплянню фарби, а колеса повинні бути досить великими і широкими, щоб проїжджати через пухкі та вологі (іноді кашоподібну) сереу доріжки на будівельних майданчиках.

При виборі необхідно звертати увагу на міцність, вантажопідйомність, габарити. Будівельна тачка повинна поєднувати в собі маневреність і максимальний об’єм кузова. Оскільки ціна будівельних та садових тачок відрізняється несуттєво, багато дачників обирають купити будівельну тачку, оскільки вона міцніше й більш довговічна.

Будівельна тачка – особливості застосування

Ручні візки і тачки для складських приміщень – це спеціалізована техніка, в дачному господарстві застосовується вкрай рідко. Двоколісні розвантажувальні візки, можуть купити власники продуктових магазинів і транспортних компаній. З їх допомогою зручно розвантажувати ящики й мішки з бортових вантажівок. Чотириколісні візки на маленьких литих колесах зручні для складів та великих будівельних супермаркетів, де потрібно укомплектувати збірний вантаж, пересуваючись між полицями. Критерієм якості таких візків є міцність рухомих вузлів (всі колеса візка є поворотними).

Щоб купити будівельну тачку в нашому інтернет-магазині, досить натиснути онлайн кнопку «Купити» на картці товару, який ви обрали. Якщо вам потрібна додаткова консультація, телефонуйте. Відповімо на всі питання з приводу мінімальної ціни, наявності на складі та способу доставки, також можемо прийняти замовлення по телефону і відразу узгодити зручну для вас форму оплати.

Питання, що часто виникають про тачки садові та будівельні:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу тачки садові та будівельні?
 • Ціна на тачки садові та будівельні від 789 до 4 800 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі тачки садові та будівельні?
 • Тачки садові та будівельні Claber

  Тачки садові та будівельні Fiero

  Тачки садові та будівельні FORTE

  Тачки садові та будівельні Keter

  Тачки садові та будівельні MasterTool

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.