Скребки будівельні

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Скребок будівельний – це зручна ручка і широкий тримач у вигляді лопатки для змінних лез. Призначений для зняття з твердих поверхонь фарби, побілки, старого лаку, шпаклівки, тощо. Скребки зазвичай продаються разом з малярським і оздоблювальним інструментом. Не плутайте з шпателем – скребок набагато міцніший і жорсткіший він дозволяє докладати значних зусиль до поверхны. А гостре лезо зрізає і підчеплює навіть найтвердішу кірку з багатьох шарів масляної фарби.

Скребки будівельні огляд

Особливості та різновиди будівельних скребків

Конструктивно універсальний будівельний скребок трохи схожий на бритву зі змінними лезами. Причому робоча кромка більшості моделей – це сегментовані леза, які підходять для висувних будівельних ножів. Є скребки до яких підходять тільки їх «рідні леза». Можна також купити будівельні скребки з незанімним лезом або лезом від трапецієподібного ножа, але такі моделі трапляються рідше ніж скребок будівельний універсальний.

За призначенням і формою будівельні скребки бувають:

 1. Скребки малярні – нагадують шпатель руків'ям і широкою масивною робочою частиною. Леза найчастіше знімні, але трапляються нерозбірні моделі, які можна точити за ступенем зносу і втрати гостроти кромки.

 2. Скребки універсальні – найчастіше прямі або з незначним скосом робочої частини щодо рукояті. Найчастіше рекомендуємо купити саме такі. У них простий гвинтовий затискач для лез за принципом лещат, відповідно і леза можуть бути різними, як спеціалізовані з товстої сталі, так і змінні сегментовані про які ми згадували вище.

 3. Скребки для швів між плиткою і подібних завдань. Також бувають різного ступеня продуманості і зручності. Бувають ергономічні і з опорним роликом як на лівому фото нижче, а бувають прості з вигнутою рукояткою, як на правому фото. Все залежить від інтенсивності використання. Якщо ви хочете купити скребок щоб зробити ремонт будинку, можна обійтися найпростішою моделлю. А для професійного використання за зручність і довговічність можна сплатити і вищу ціну.

  Скребки для швов<

 4. Скребки по склу формою рукояті нагадують бритвені верстати. Вони теж маленькі і не дуже широкі, зате леза в них ставлять найчастіше трапецієподібної форми.

ПОРАДА ДОСВІДЧЕНОГО БУДІВЕЛЬНИКА: Стара олійна фарба може сидіти мертво і не піддаватися ні шкребкам ні навіть болгарці з дротяною щіткою. Але легко відійде якщо пройтися по ній газовим пальником або будівельним феном. Але рекомендуємо газовий пальник з компактним балончиком, оскільки фен розрахований під короткочасні цикли роботи.

Чому вигідно скребок будівельний купити в інтернет-магазині Наша Стройка

По-перше, Наша Стройка, спеціалізований інтернет-магазин і у нас можна буде озброїтись чповним переліком інструменту для обробки і малярських робіт:

 • правила, терки і напівтертки;

 • шпателі і будівельні суміші для штукатурки і шпаклівки;

 • шпалери, флізелін і клейові суміші;

 • малярні валики, і кисті для фарби і клею;

 • електроінструмент: шуруповерти, болгарки, штроборізи, промислові пилососи.

По-друге, ми можемо заощадити ваш час. Не у всіх є близько великі будівельні гіпермаркети з хорошим вибором. А у нас можна сформувати замовлення, не виходячи з дому і замовити доставку на найближче відділення Нової Пошти або навіть до себе додому.

Якщо є питання щодо наявності, термінів доставки або можливості купити скребки будівельні в вашому місті телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про скребки будівельні:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Скребки будівельні?
 • Ціна на Скребки будівельні від 8 до 720 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Скребки будівельні?
 • Скребки будівельні Bradas

  Скребки будівельні Hardy

  Скребки будівельні Intertool

  Скребки будівельні Kussner

  Скребки будівельні Stanley