Водостічні системи Profil

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Водостічні системи Profil – це пластикові водостічні системи, продаються вже понад 30-ти років для приватних будинків і промислових підприємств. Стандарти якості продукції польської компанії відповідають нормам Євросоюзу по міцності, довговічності і безпеки, ціна при цьому залишається доступною для України.

Якщо вирішите купити водостоки Profil, отримаєте гарантію від виробника на 10 років. Всі елементи водостічної системи Профіл (іноді вимовляється як Профіль) були протестовані на хімічну стійкість, механічну міцність, стійкість до атмосферних впливів, перепадів температур і УФ - випромінюванням.

Водостічні системи Profil – відмінні риси серії

Водостік Профіл складається зі збірних ПВХ елементів, пофарбованих у масі, а тому не схильних до вигорання. Як ущільнення використаний стійкий EPDM каучук, причому ширина вставок системи Profil більша, ніж аналоги в цій же ціні.

Розгляньте наочну табличку, щоб відзначити особливості водостоку Profil:

 

Особливості

 Profil 90\75   Profil 130\100 
 Площа сбору води в одну точку зливу, м2 70 140
Ринва, довжина, м   3 3
Водостічні труби, довжина, м  3 3,4
Тримач ринви Держатель Profil
Тримач труби Держатель трубы Profil

У маркуванні розміру водостічних систем Profil 90/75 і 130/100 перша цифра позначає діаметр жолоба, а друга діаметр вертикальної труби. Купити водостік Профіль для обох типорозмірів ви можете у шести кольорах:

  • білий;

  • коричневий;

  • цегляний;

  • графітовий;

  • чорний;

  • червоний.

Водостоки Профіль завдяки якості та ціні заслужено вважаються одними з кращих серед пластикових систем і користуються попитом у споживачів в Києві і Україні.

З порядком розрахунку ціни і підбору елементів водостоку Profil (пропускної здатності труб в залежності від площі покрівлі), ви можете ознайомитися в статті «Секрети правильного розрахунку елементів водостічної системи».

Супутником водостоку є панелі для підшивки карнизів – софіти. Радимо звернути на них увагу, оскільки часто бувають сезонні акції. Якщо купити водостічну систему Profil разом з карнизною підшивкою, доставка буде за наш рахунок.

Профіль – це водостік, елементи якого можна легко нарізати до потрібних розмірів, підганяти і монтувати. Причому на відміну від металевих систем, немає загрози корозії від порушення лакофарбового покриття.

Водостік Профіль при виробництві використовує унікальні «фірмові» добавки до складу пластифікату, фарбування йде під час виробництва в масі (в повному обсязі фарбують пластик так як Profil, багато фарбують тільки зверху вже готовий виріб). Все це забезпечує термін служби до 50 років і максимально знижує втрату кольору від вигорання.

Є й інші фірмові особливості, які спрощують роботу з продукцією Profil.

  1. У модельній лінійці передбачено два види сполучних колін одно- і дворозтрубне, що є зручним для виконання переходу (зиґзаґу) від карниза покрівлі в трубу. Це дає можливість заощадити, оскільки досить купити одне дворозтрубне коліно, і сполучна муфта вже не потрібна.

  2. Для кріплення жолобів Profil передбачено три види кронштейнів, див. Таблицю вище. Довгий сталевий кронштейн – ідеальне рішення для нового будівництва, а фронтальні пластикові тримачі зроблять заміну або реконструкцію існуючого зливостоку максимально простим і безболісним. До того ж будуть збігатися за кольором і текстурою з жолобами і трубами.

  3. Каучукові ущільнювачі на деталях водостічних систем Profil набагато ширше аналогів. Ущільнювачі служать додатковими ребрами жорсткості і запобігають протіканню.

Водостічна система Profil – ціна питання

Щоб не помилитися в розрахунку пропускної здатності водостічної системи рекомендуємо скористатися безкоштовною послугою «Замовити прорахунок матеріалу». Знаючи розміри і конфігурацію вашої покрівлі, ми зможемо підібрати повний комплект труб, жолобів, з'єднувачів, зливоприймачів та кріпильних елементів для вашого будинку.

Ціна водостічної системи Profil в Києві залежить від багатьох факторів, заплутатися в яких дуже легко. Але якщо все ж ви схочете розібратися в усьому самостійно, ось які вихідні дані Вам необхідно знати: площа покрівлі із зазначенням кута скатів і ескіз з розмірами периметру покрівлі та розміщенням дверей і вікон. В результаті ви отримаєте повний список елементів водостічної системи. Вам залишиться тільки зібрати їх на місці.

Якщо ви готові зробити замовлення або вам потрібна додаткова консультація, телефонуйте. Відповімо на всі питання, узгодимо час доставки і зручну форму оплати.

Дивіться відео про правила монтажу Водостічної системи Profil.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.