Покрівельні планки

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Покрівля не може бути завершеною без закритого конькового гребеня або крапельної планки. Зазвичай ці елементи йдуть як добірні елементи для металочерепиці і призначені для місць де особливо високий ризик протікання. Це стики, гребені, перехід потоку дощової води в жолоб водостоку і т.д. Найчастіше покрівельні планки дійсно потрібні тільки для профнастилу та металочерепиці, але краплинні і вітрові планки застосовуються і для дахів під бітумною черепицею. Найчастіше вони відрізняються формою оскільки краї і примикання до планки у цих покрівельних матеріалів принципово різні. Ні в кого немає сумнівів, що купити покрівельні планки потрібно. Залишається питання які, для чого і як сформулювати завдання щоб продавці могли вам підібрати відповідні планки для покрівлі.

Покрівельні планки.jpg

Які покрівельні планки можна купити в магазині Наша Стройка

Всі планки можна замовити в базових кольорах по системі RAL, щоб вони гармоніювали з основним покрівельним покриттям. Найчастіше покрівельні планки, ціна яких мінімальна повторюють колір, товщину і фактуру основний палітри металочерепиці та профнастилу. Але під замовлення можливі і інші кольори, правда з досить великим терміном виготовлення.

Але повернемося до переліку і призначенням покрівельних планок:

 1. Гребінь або планка покрівельного гребеня (конька) —  це завершальний елемент, який закриває стик і вентиляційний зазор вершини покрівлі. Бувають прямокутні і напівкруглі планки гребеня. Монтується на самому верху, часто під конькову планку укладається ущільнювач схожий на поролон з крупними отворами. Пористий ущільнювач потрібен щоб під коник не проникали комахи (найчастіше оси люблять селиться в таких місцях). І одночасно зберігалася циркуляція повітря.

 2. Планки єндови нижня і декоративна верхня. Єндова - це місце зламу даху в якому утворюється увігнутий кут. Через це по розжолобку йде велика кількість дощової води. Саме тому тут монтується два елементи. Нижня планка монтується до укладання основної покрівлі. Поверх неї сходяться кромки покрівельного матеріалу. А зверху на цей стик накладається верхня, вона ж декоративна покрівельна планка для єндови.

 3. Вітрова планка, вона ж торцева. Використовується в покрівлях де є фронтон, щоб закрити торці покрівельного пирога. Вона фіксує краї покрівельного матеріалу і закриває торці обрешітки і крайніх крокв. Саме такі планки використовуються не тільки з металевими скатними покрівлями, але і з бітумною черепицею або ондуліном.

 4. Планки примикання — потрібні для складних багаторівневих дахів або, наприклад, дахів де є великий цегляний «димохід», в якому зібрані виходи всіх вентиляційних каналів. Щоб зістикувати дахове покриття з таким виходомі потрібно купити покрівельні планки примикання. Для них виникає необхідність в додатковій гідроізоляції. Також буває в подвійному виконанні з нижньою і верхньою частиною.

 5. Карнизна планка, ще іноді її називають крапельною планкою або капельником. Встановлюється на самому краю під кромкою покрівлі, на рівні торців кроквяних ніг. Її завдання захищати підпокрівельний простір і виводити конденсат з гідроізоляційної плівки або мембрани в ринву. Це теж універсальна покрівельна планка, яка застосовується на всіх типах скатних дахів.

 6. Планки снігозатримувачі потрібні для металевих дахів бо поверхня гладка і є висока ймовірність лавиноподібного сходу снігу в тому числі частково оттаявшего і знову замерзлого в тверді блоки. З покрівельних планок снегозадержкі потрібно зробити ламану в шаховому порядку сходинку недалеко від покрівельного карниза.

Поради щодо вибору планок для покрівлі

Майже кожна покрівельна планка існує в декількох варіантах по ширині, у них різні кути згину і форми закраїн. Тому перш ніж купити покрівельні планки виміряйте:

 • кут ската покрівлі;
 • ширину лобової дошки, якщо вона передбачена;
 • конструкцію кромки карниза як йде гідроізоляція щоб підібрати крапельну планку підходящої конфігурації.

І все це порівняйте з кресленням покрівельних планок. Креслення є в картках товарів як додаткові зображення.

Також враховуйте не лише колір, але і тип покриття —  поліестер або поліестер матовий, щоб елементи виглядали гармонійно.

Чому вигідно купити планки для покрівлі в магазині Наша Стройка

По-перше, ми великий інтернет-магазин будівельної спрямованості і крім покрівельних матеріалів та аксесуарів до них у нас можна купити:

 • підпокрівельні плівки і мембрани для паро- та гідроізоляції;
 • утеплювач для похилих дахів і фасадів (м'який та жорсткий під штукатурку);
 • водостічні системи — пластикові та металеві;
 • електроінструмент для будівництва та догляду за садом: електропили, болгарки, шуруповерти і т.д.

Якщо виникли питання щодо вибору можливості виготовлення покрівельних планок під замовлення телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.


Питання, що часто виникають про покрівельні планки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Покрівельні планки?
 • Ціна на Покрівельні планки від 102 до 1 712 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Покрівельні планки?
 • Покрівельні планки Сталекс