0 грн. 0

Підпокрівельні плівки

Дах-це фініш будь-якого будівництва. Покрівельні технології зробили досить великий крок у перед. Завдяки утеплювачам нового покоління та підпокрівельним плівкам для паро- гідроізоляції, на горищі тепер тепло, сухо і можна навіть жити. Короткий огляд допоможе зрозуміти яку саме та по якій ціні та з якими властивостями захисну плівку потрібно придбати саме Вам.

Для яких саме робіт необхідно купити підпокрівельні плівки

Спочатку розглянемо всі шари підпокрівельного пирога. Почнемо від нижнього шару - зі сторони приміщення на горищі.
  1. Пароізоляційні плівки - використовують для створення непроникаючого, для водяної пари, шару (паробар'єр) між внутрішнім приміщенням та покрівельними конструкціями. Завдання паробар'єру не допустити потрапляння вологи на утеплювачі скатних або плоских дахів, а також стін при внутрішньому утеплені. Це нижній шар гідроізоляційного пирога. Існує декілька різновидів пароізоляційних плівок. Наприклад, з додатковим фольгованим шаром. Ціна і властивості кожної визначаються за призначенням. Багато хто нехтує пароізоляцією, але волога, що потрапляє з внутрішніх приміщень на утеплювачі, скорочує строк його експлуатації і погіршує теплоізоляційні властивості на 50-90%. Тому наявність пароізоляційної плівки обов'язкова для сучасної конструкції даху.
  2. Вітробар'єр - це супердифузійні мембрани, які використовують для захисту вентильованих фасадів від вітру і вологи. Іншими словами – вітрозахисні плівки використовують при будівництві стін в якості зовнішнього захисту утеплювача.
  3. Гідроізоляційні плівки (гідробар’єр) створюють зовнішній шар гідроізоляції, який захищає утеплювач та/або підпокрівельний простір від атмосферної вологи і конденсату. Володіє односторонньою паропроникністю, але відносно невеликою. Тому укладається без контакту з теплоізоляцією (проміжок через контробрешітку). Рекомендується для звичайний скатних дахів, завдяки міцності та низькій ціні.
  4. Гідроізоляційні мембрани (Євробар`ер) - унікальна за структурою і функціональними характеристиками покрівельна мембрана. Це одночасно «дихаючий» і водонепроникний матеріал. Він сприяє виведенню пари, перешкоджає потраплянню вологи і дії вітру. Використовуються в якості зовнішнього шару гідроізоляції, контактної гідро- і вітрозахисної при використанні різних типів покрівельних матеріалів. Додатковий вентиляційних зазор не потрібен. Значить для складних покрівель з плавними вигинами і башточками потрібно купити саме супердифузійну мембрану. Раніше ми демонстрували, як себе поводить гідроізоляція, навіть за умови впливу на неї сильного потоку води зі шлангу. Результат був - 100% герметичність!
  5. Необхідно враховувати, що для якісного і правильного монтажу гідроізоляції і пароізоляції використовують спеціальні будівельні стрічки. Це можуть бути вироби з шаром фольги, міцні армовані стрічки або з двостороннім клейким шаром. Вони забезпечують надійне з'єднання різних матеріалів між собою, а також їх з'єднання з основними елементами покрівлі. Як зробити правильний вибір необхідних стрічок Ви зможете дізнатися на сторінці «будівельні стрічки» або звернувшись за безкоштовною консультацією до співробітників магазину «Наша Стройка».

Перш, ніж купити підпокрівельні плівки та мембрани в інтернет-магазині

Розуміючи важливість правильного вибору матеріалів для гідро-, пароізоляції краще зайвий раз звернутися за консультацією до фахівців, ніж придбати покрівельні мембрани, які Вам не підходять, або зробити невірний розрахунок необхідної кількості.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

  • професійну консультацію з питань вибору підпокрівельних плівок та їх характеристик;
  • допомогу з розрахунку матеріалу для придбання;
  • підбір супутньої продукції, яка знадобиться Вам на поточному етапі будівельних / ремонтних робіт;
  • швидке оформлення замовлення, а також доставка продукції по Україні.

Ми розуміємося в будівельних матеріалах, тому забезпечимо якісну консультацію, телефонуйте!

В інтернет-магазині "Наша Стройка" представлені покрівельні мембрани виключно від перевірених європейських виробників, які чудово зарекомендували себе на території України. Вся продукція належить офіційним ТМ: Паробар'єр, Гідробар'єр, Євробар’ер, Вітробар'єр. Не варто плутати їх зі співзвучними назвами матеріалів. Фірмові плівки володіють високою якістю і офіційною гарантією від виробника!

Обирайте тільки найкраще для надійної покрівлі вашого будинку і будьте впевнені в її герметичності, міцності, навіть при найсильніших опадах!