0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
415
875

Іграшки для ванної

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Не секрет, що діти люблять купатися. Трапляється, однак, що вони не в настрої приймати ванну, починають вередувати, і тоді прості водні процедури моментально перетворюються в маленьку трагедію. Навіть, незважаючи на те що шампуні, шиплячі очі, давно замінили на щадні для дитячої шкіри ніжні й ароматні лосьйони, невеликі «скандали» в кімнатах для купання, на жаль, як і раніше нерідкі. На допомогу приходять іграшки для купання, вони захоплюють малюка, перемикають його увагу своїм яскравим виглядом, перетворюють купання в радісну пригоду.

Іграшки в ванну для дітей

Ігри у ванній для дитини - процес глибоко науковий, дослідницький. Кожна формочка для води, кожен черпачок, лійка, качечка - не просто іграшки для купання, а інструменти пізнання, фізика їх поведінки здається малюкові дивовижною. А спеціальний місточок у вигляді змійки для ванної дозволить легко утримувати все в одному місці.

Додаткові аксесуари

Досвідченим батькам відомо: в ванній кімнаті повинно бути щось на зразок другої дитячої, принаймні на той час, коли купають дитину. Якомога більше цікавих персонажів, казкових героїв і химерних звірів всюди, де це тільки можна - кращий спосіб прищепити чаду любов до щоденного гігієнічного моціону.

Наприклад, стільчик для дитини, що допомагає йому забратися в ванну, повинен бути стійким, зі спеціальними гумовими насадками, що запобігають ковзанню по підлозі, і рельєфною поверхнею, що не дає зісковзнути з нього мокрої ніжці. Такий стільчик у вигляді жабки ви можете придбати в нашому магазині.

Ємність для банного приладдя у вигляді риби, що зберігає в собі необхідні вам для купання предмети: шампунь, мило, мочалку, - теж прекрасний варіант.

Готові комплекти аксесуарів

Відмінний спосіб заощадити час і гроші, купуючи іграшки у ванну, - купити відразу набір всього необхідного дитині для щоденних водних процедур. За невеликі гроші ви істотно полегшите собі життя і в значній мірі збільшите задоволення дитини, що отримується їм від купання.

Питання, що часто виникають про іграшки для ванної:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Іграшки для ванної?
  • Ціна на Іграшки для ванної від 415 до 875 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Іграшки для ванної?
  • Іграшки для ванної Keter

    Іграшки для ванної PalPlay