В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Малярні скотчі, стрічки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Малярський скотч (також широко відомий як малярська стрічка) — це різновид самоклеючої стрічки на паперовій, поліетиленовій, тканинній основах з невеликим ступенем адгезії до поверхонь. Його використовують для захисту поверхонь при фарбуванні, які не потрібно фарбувати. Також малярні стрічки застосовують при створенні чітких країв малюнку, для тимчасового кріплення постерів на стіну, для закріплення укривного матеріалу і навіть нанесення невеликої розмітки чи відмітини, при відсутності потрібного розмічального інструменту.

Малярський скотч в роботі.jpg

Основи малярських стрічок

Спочатку, основою малярської стрічки слугував папір, але з часом потреби людей змінювалися, що, в свою чергу, призвело до зміни як самих стрічок, так і їх основ.

  1. Паперова основа — найчастіше використовують шорсткий креповий (гофро) папір, тому що при потраплянні фарби на нього чи будь-якої іншої рідини, папір її вбирає та не дозволяє розтікатися. Також на такій основі зручно робити розмітки та позначки під час роботи — вони не стираються та не змиваються при випадковому торканні.

  2. Поліестерова плівка — використовують в більш важких умовах: для захисту при травленні, нанесенні на покриття порошкового фарбування тощо. Таку малярську стрічку називають маскуючою.

  3. Поліімідна плівка — призначена для захисту ділянок друкованої плати при паянні, вона здатна витримати контакт з розплавленим припоєм. Будівельний скотч з такою основою називають термостійким.

  4. Склотканинні — застосовують для захисту поверхонь при піскоструменевій обробці.

  5. Багатошарове ламінування — захищає поверхню при газотермічному напиленні.

Малярний скотч.jpg

Будівельний скотч — його види та призначення

Перед тим, як купити малярський скотч, потрібно розібратися які є види скотчу і в чому їх призначення.

  1. Спеціальна малярська стрічка для чітких ліній — стрічка, що використовується за прямим призначенням, яке замислювалося при її створенні. Вона виготовляється на паперовій основі та дозволяє отримати дуже чіткі, тонкі і рівні лінії при фарбуванні, лакуванні, нанесенні штукатурки.

  2. Креслярська стрічка - мало чим відрізняється від побутової, тільки менш липка. Вона дозволяє закріпити креслення та кальку на різних типах поверхні, а потім «відлипнути» без пошкоджень цих самих поверхонь.

  3. Будівельний скотч (побутова малярська стрічка) - найпоширеніший і широко застосовуваний матеріал. Він не вишуканий, але надійний. Виробляється на паперовій основі. В основному має жовтий або білий колір. Його класифікують за термінами (днями) приклеювання та утриманні на поверхні:

    • 1 день;
    • 3 дні;
    • 7 днів;
    • 14;
    • 30;
    • 60 днів.

    Стрічки з більш тривалим терміном менш липкі, тому їх більше застосовують до делікатних поверхонь, таких як вінілові шпалери, свіжопофарбовані поверхні.

  4. Професійні (для оформлення) — такі стрічки використовуються в оформлювальних або декоративних цілях. Стандартний їх колір — блакитний або рожевий, також є і з візерунками. Прикладом є стрічки з японським декоративним візерунком Васі.

Клейовий шар малярської стрічки

Одним з найголовніших параметрів при виборі стрічки для конкретного завдання є клейовий шар малярської стрічки.

  1. Гумовий (каучуковий) — мають найкращу адгезію, але найменш термостійкі.
  2. Акриловий — у них гарна липкість від низьких температур до 150 градусів.
  3. Силіконовий — у клею такого роду дуже гарна термостійкість, що дозволяє застосовувати їх при температурі до 260 градусів.

Вироби випускають в рулонах різної ширини — від 1,5 до 10 см, а довжина найчастіше стандартна — 27 м. Товщина малярської стрічки становить від 38 до 140 мкм. Ступінь адгезії від 1 до 100, чим більше значення, тим вище адгезійні властивості. Для більшості завдань оптимальний індекс 50. Для побутового застосування значення може бути меншим, а для професійного — краще більше. Малярський скотч відрізняється не тільки розмірами, а й матеріалом, кольором. Підбирають виріб в залежності від сфери застосування та умов експлуатації.

Для видалення клейових залишків оптимальним способом буде використовувати спрей WD-40. Деякі майстри в своїй практиці використовують фен. Спочатку нагрівають поверхню зі стрічкою, а потім здирають її.

Вибрати та купити малярську стрічку в магазині Побудуй

Малярська клейка стрічка — незамінний матеріал в домашньому господарстві та професійних цілях. Сфера застосування не обмежується малярськими роботами, в залежності від виду вироби, їх використовують для вирішення різних побутових та виробничих завдань. Будівельний скотч, ціна якого залежить від характеристики, виду та виробника надано у вільному доступі і колосальному виборі на сайті інтернет-магазину «Побудуй». Пишіть нам в чат! Телефонуйте за номером! Наші фахівці допоможуть вибрати те, що потрібно саме Вам!


Питання, що часто виникають про малярні скотчі, стрічки:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Малярні скотчі, стрічки?
  • Ціна на Малярні скотчі, стрічки від 12 до 504 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Малярні скотчі, стрічки?
  • Малярні скотчі, стрічки Hardy

    Малярні скотчі, стрічки Intertool

    Малярні скотчі, стрічки M7

    Малярні скотчі, стрічки MasterTool

    Малярні скотчі, стрічки Neo