Ручна дискова пилка

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Ручні дискові пилки (ручна циркулярна пила, "розмовне"– ручна циркулярка) –це електроінструмент, який дозволяє зробити ідеально рівне розрізання великої довжини в деревині (заготовці), глибиною, на яку розрахована пила. Купити ручну дискову пилу часто вирішують через відносну мобільність, що обмежена тільки необхідністю підключення до електромережі (на відміну від стаціонарної циркулярної пилки). Повної мобільності досягають акумуляторні дискові пили, які, однак, втрачають в основних робочих характеристиках. Циркулярні пилки є джерелом підвищеної небезпеки, тому дотримання правил техніки безпеки при роботі з ними є обов'язковим.

Ручна циркулярна пила.jpg

Як влаштована ручна дискова пилка

Будь-яка ручна циркулярна пила це результат багаторічної роботи конструкторів і інженерів зі створення переносного інструменту даного типу. Широке поширення ці пристрої отримали тільки після того, як були вирішені питання зручності і безпеки роботи.

Ручна дискова пилка складається з наступних вузлів:

  1. Електромотор. Силовий елемент інструмента, який відповідає за всі технічні властивості пилки.

  2. Корпус. Забезпечує захист від ураження електричним струмів. На корпусі розміщені система управління електроінструментом, ручки для утримання та управління пилкою, елементи системи електроживлення (блок акумуляторів або підведення кабелю живлення). До корпусу, також кріпиться захисний кожух і станина (станок).

  3. Дискова пила. Це змінний вузол пилки. Від його характеристик залежать якість і геометричні розміри різу. Кріпиться диск безпосередньо до валу, який є водночас ротором електродвигуна

  4. Захисний кожух. Механічна конструкція, що забезпечує безпеку роботи. При відсутності або пошкодженні кожуха працювати з інструментом заборонено. У кожуха є патрубок для підключення до пилососу. Кожух кріпиться безпосередньо до корпусу, повністю закриваючи дискову пилу. Рухомі частини кожуха відкривають пильний диск при зіткненні з робочою поверхнею.

  5. Станина (станок). Металева основа (підошва), до якої кріпиться корпус пилки. Станина щільно прилягає до оброблюваної поверхні і дозволяє встановлювати пилу в потрібне положення на заготовці. На ній розміщені візири, за допомогою яких контролюється напрямок різання згідно з розміткою. Також на ній є поворотний механізм, що дозволяє робити різ під певним кутом.

Характеристики ручних дискових пилок - як купити потрібну і вибрати оптимальну за ціною

Ручні дискові пилки можна розділити на 3 класи:

  • побутові;

  • напівпрофесійні (середнього класу);

  • професійні.

Основною відмінною ознакою для