0 грн. 0

Точкові світильники

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Точкові світильники є одним з найбільш розповсюджених освітлювальних елементів сучасності. З кожним роком все більша кількість людей відмовляються від звичних люстр і віддають перевагу стильним та оригінальним освітлювальним приладам. Бажання клієнтів купити точкові світильники можна пояснити великою кількістю переваг, які характеризують дані вироби.

Особливості світильників точкових

Даний тип освітлювальних приладів найбільш придатний саме для підвісних стель. Конструкція точкових світильників може відрізнятися в залежності від форми і буває:

  • стаціонарною;
  • поворотною.

Поворотні моделі можуть вільно обертатися в будь-якому необхідному напрямку. Багато дизайнерів використовують подібні варіанти для акцентування уваги на певних зонах, деталях або для того, щоб направити світловий потік в потрібну сторону. Стаціонарні моделі відрізняються тим, що не мають функції обертання.

Порядок та спосіб монтажних робіт для ванної кімнати або кухні немає істотної різниці. Відмінності можуть з'явитися в залежності від різних видів стель. Найчастіше вирішують купити точкові світильники для гіпсокартонних стель, але допускається монтаж і на звичайні бетонні поверхні. При встановленні на бетонну стелю спосіб монтажу може бути врізним або накладним.

Додаткової уваги заслуговують підвісні моделі, чий корпус знаходиться на певній відстані від стелі. Подібний дизайн продукції користується попитом серед покупців за рахунок стильного вигляду й можливості монтажу на будь-яких поверхнях.

Як вдало купити точкові світильники?

Для того щоб не помилитися з покупкою і вигідно купити точковий світильник, необхідно розглянути кілька моментів. Весь представлений асортимент продукції виконується з різних матеріалів. Найчастіше зустрічаються моделі з пластику, гіпсу, металу, скла або кераміки. Перед процесом покупки необхідно уточнити спосіб монтажу, адже товари з декоративними елементами можуть викликати складності в ході монтажу, а це значить, може знадобитися допомога електрика.

Перед тим, як купити світильники точкові, слід передбачити майбутнє місце розташування та призначення освітлювального приладу. Крім того, слід уважно ознайомитися з характеристиками товару, щоб вони в дійсності відповідали поставленим завданням.

Питання, що часто виникають про точкові світильники:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Точкові світильники?
  • Ціна на Точкові світильники від 52 до 449 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Точкові світильники?
  • Точкові світильники ilumia

    Точкові світильники Philips